X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Co dalej z Wiosną? Włodzimierz Czarzasty: SLD zmieni swój statut

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2019 17:08
- 14 grudnia podczas konwencji w Warszawie przyjęty zostanie nowy statut SLD umożliwiający połączenie z Wiosną Roberta Biedronia - poinformował przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej Włodzimierz Czarzasty.
Przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty
Przewodniczący SLD Włodzimierz CzarzastyFoto: PAP/Adam Warżawa

Wicemarszałek Sejmu był gościem obrad pomorskiego SLD, podczas którego wybrano delegatów na konwencję Sojuszu 14 grudnia w stolicy.

czarzasty trójka 1200.jpg
Powstanie nowa partia na lewicy? Włodzimierz Czarzasty potwierdza

Dzisiaj zdecydowaliśmy bez konfliktów, jednomyślnie, wspólnie w dwie partie o tym, że delegaci z województwa pomorskiego zaprezentują takie zdanie, że są "za" połączeniem dwóch partii Wiosny oraz Sojuszu Lewicy Demokratycznej i są za tym, żeby zrobić to na równych zasadach - powiedział na konferencji prasowej Czarzasty.

Dodał, że Pomorskie jest dziewiątym województwem, w którym działacze SLD podczas regionalnego zjazdu wyrazili poparcie dla pomysłu zjednoczenia z Wiosną.

Nowy statut partii

Przypomniał, że w Pomorskiem z list komitetu wyborczego SLD weszło do Sejmu troje posłów: Beata Maciejewska (w okręgu gdańskim nr 25) oraz Marek Rutka i Joanna Senyszyn (w okręgu gdyńsko-słupskim nr 26).

1200_Lewica_PAP.jpg
Lewica odkryła karty. Znamy m.in. nazwisko kandydata na szefa klubu

Lider SLD poinformował, że podczas konwencji 14 grudnia przyjęty zostanie nowy statut partii. - A po rejestracji tego statutu nastąpi zjazd lub kongres zjednoczeniowy obu partii - wyjaśnił.

Adrian Zandberg oddzielnie

W połączeniu SLD i Wiosny nie będzie uczestniczyć Lewica Razem, na której czele stoi poseł Adrian Zandberg.

- Nasz urok polega na tym, że jasno komunikujemy sytuację: Lewica Razem nie będzie łączyła się z Wiosną i Sojuszem Lewicy Demokratycznej. Zostało to wspólnie, na zasadach olbrzymiego szacunku wzajemnego, ustalone. I bardzo prosimy o nie doszukiwanie się w tym żadnego zła. Jedna partia po prostu idzie inną drogą. Co będzie za rok, dwa - zobaczymy. Ale akceptujemy to. Umawiamy się na wspólną pracę w klubie i jednego kandydata lub kandydatkę w wyborach prezydenckich oraz występowanie wspólnie w każdych wyborach - oświadczył Czarzasty.

pb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

W. Czarzasty o kandydacie Lewicy na prezydenta: nie będziemy czekali na nikogo z Brukseli

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2019 17:21
Szef SLD Włodzimierz Czarzasty po sobotnich obradach Rady Krajowej partii zapowiedział, że decyzja ws. kandydata Lewicy na prezydenta zostanie podjęta w ciągu dwóch tygodni. Poinformował też, że "należy się spodziewać połączenia, na wspólnie ustalonych warunkach, SLD i partii Wiosna".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Dyduch (SLD): chcemy zabezpieczyć minimum finansowe blisko 4 mln najbiedniejszych Polaków

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2019 09:20
- Projekt Prawa i Sprawiedliwości dotyczący zniesienia 30-krotności składek na ZUS nie określał emerytalnego zabezpieczenia finansowego dla najbiedniejszych Polaków. Nasz pomysł takie rozwiązanie wprowadza. To poważna różnica - powiedział Marek Dyduch, poseł Lewicy.
rozwiń zwiń