X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Akcja "Pomóż Dzieciom Przetrwać zimę". Czekamy na wolontariuszy

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2019 09:33
Każda pełnoletnia osoba może założyć sztab lub zostać wolontariuszem w Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. A w najbliższą niedzielę (24 listopada) odbędzie się 27. Wielka Uliczna Zbiórka Darów.
Audio
  • Do tworzenia sztabów zachęca inicjatorka akcji, dziennikarka Radia Lublin Ewa Dados (źr. IAR)
Jedna z poprzednich edycji akcji Pomóż dzieciom przetrwać zimę
Jedna z poprzednich edycji akcji "Pomóż dzieciom przetrwać zimę"Foto: PAP/Mirosław Trembecki

Do zakładania sztabów i włączenia się w akcję zachęca jej pomysłodawczyni, dziennikarka Polskiego Radia Lublin Ewa Dados.

pdpz 2014 1200x660.jpg
Akcja, która przemienia serca. Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę już od 25 lat

Zbierane będą słodycze, żywność długoterminowa, zabawki, środki czystości i przybory szkolne.

W akcji potrzeba więcej wolontariuszy - mówi Zofia Różycka, szefowa sztabu numer 2 w Warszawie. Wolontariuszem może zostać każda pełnoletnia osoba. Oczywiście młodzież również może pomagać, ale pod opieką dorosłych. W Warszawie chętni mogą się zgłaszać do sztabu numer 2 przy ulicy Konduktorskiej 17 na Mokotowie.

Można wciąż zakładać sztaby akcji

Informacje o tym, jak założyć sztab i gdzie są punkty zbiórek darów, nożna znaleźć na stronie internetowej www.pdpz.pl lub pod numerem bezpłatnej infolinii 800-600-650.

Akcja potrwa do 23 grudnia.

Honorowy patronat nad tym przedsięwzięciem objęła Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda. Polskie Radio jest patronem medialnym.

IAR/agkm

Czytaj także

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Ruszyła wielka zbiórka darów

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2015 10:42
W niedzielę ogólnopolska uliczna zbiórka darów w akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Artykuły na paczki świąteczne dla dzieci będzie zbierać kilkaset sztabów wolontariuszy z małych miejscowości i dużych miast.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Ty też możesz coś podarować

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2018 15:29
W niedzielę w wielu miejscach w Polsce odbędzie się zbiórka darów w ramach akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Włączyło się w nią także Polskie Radio. Na temat tegorocznej edycji na antenie PR24 mówili: Anna Bieganowska-Skóra (przewodnicząca Społecznego Komitetu Organizacyjnego PDPZ w Lublinie), ks. Bogdan Zagórski (szef komitetu głównego) oraz Bożydar Kuzaka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Rusza akcja charytatywna pod patronatem Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2019 10:47
Już za tydzień odbędzie się 27. "Wielka Uliczna Zbiórka Darów" w ramach ogólnopolskiej akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. W wielu miastach i małych miejscowościach wolontariusze będą czekać na dary rzeczowe: zabawki, książki, słodycze, żywność długoterminową, artykuły szkolne i papiernicze, oraz środki czystości. Pieniądze nie są zbierane.
rozwiń zwiń