X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Twórcy filmu "Nieplanowane": po seansie kobiety wybierają życie

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2019 09:29
- Każdego dnia słyszymy o kobietach w ciąży rozważających aborcję, które po obejrzeniu filmu "Nieplanowane" wybrały życie dla swoich dzieci - mówią twórcy filmu pro-life, Chuck Konzelman i Cary Solomon.
Nieplanowane (Unplanned), kadr z filmu.
Nieplanowane (Unplanned), kadr z filmu.Foto: Materiały dystrybutora, unplannedfilm.com

Abby-Johnson-Ashley-Bratcher-mat-prasowe-1200.jpg

Bohaterka filmu "Nieplanowane" z przesłaniem do Polaków: musicie dawać świadectwo

Reżyserzy filmu podkreślają, że okazał się on terapią zarówno dla kobiet po utracie dziecka, jak i dla mężczyzn. W rozmowie z "Gazetą Polską" mówią o reakcjach, z jakimi się spotkali.

- Film nie potępia nikogo, kto cierpi z powodu aborcji. Całkowicie takie osoby wspiera. Wspiera nawet pracowników tkwiących w aborcyjnej branży - wyjaśniają. Chuck Konzelman i Cary Solomon pokazują także szerzej problem poczucia winy u osób, które zdecydowały się na dokonanie aborcji. - Społeczeństwo mówi im, że nie powinni czuć się winni. Często trzymają te doświadczenia w tajemnicy przed przyjaciółmi, rodziną, a nawet małżonkami. Film tymczasem pozwala im się smucić, a tak naprawdę dopiero uznanie tego smutku jest drogą do przebaczenia i uzdrowienia - dodają

Propaganda?

- Google podczas weekendu otwarcia oznaczył informacje o filmie jako "propagandę". Każdy, kto chciał sprawdzić w internecie godziny seansu naszego filmu, widział etykietę "propaganda" - przypominają autorzy filmu. Wymieniają także kolejne problemy z medialnymi gigantami: Twitterem, który zawiesił ich konto, czy blokadą w reklamach Google.

Jak podkreślają, ich działanie jest zupełnie inne niż organizacji Planned Parenthood. - W rzeczywistości mają oni stałego, płatnego przedstawiciela w Hollywood. To Caren Spruch, dyrektor ds. sztuki i rozrywki przy Planned Parenthood. Jej jedynym celem jest wypaczanie filmów oraz produkcji telewizyjnych i przekształcanie ich w proaborcyjne, wolne od poczucia winy opowieści o... moralności. Spruch chwali się swoim wpływem na kształt ponad stu filmów fabularnych i seriali telewizyjnych. Dla nas to najdoskonalsza forma służby propagandzie, o jakiej kiedykolwiek słyszeliśmy w tej branży. I szaleństwem jest to, że Spruch przyznaje się do takiej działalności publicznie. Zapewniamy, że nikt po stronie pro-life tak się nie zachowuje. Ale jedną z cech propagandy jest oskarżanie przeciwników o złe zachowanie - mówią Chuck Konzelman i Cary Solomon.

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mark Zuckerberg: cenzurowaliśmy reklamy pro-life podczas referendum w Irlandii ws. aborcji

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2019 19:36
- Facebook blokował reklamy pro-life w Irlandii podczas ubiegłorocznego referendum ws. aborcji - przyznał Mark Zuckerberg. Szef największego portalu społecznościowego na świecie dodał też, że serwis samodzielnie podjął decyzję o cenzurze, mimo że nie był do tego zobowiązany prawnie i nie domagał się tego irlandzki rząd.
rozwiń zwiń

Czytaj także

USA: Netflix masowo traci subskrybentów przez aborcyjny szantaż

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2019 19:52
126 tys. Amerykanów postanowiło pożegnać się z Netflixem w ubiegłym kwartale. To najgorsze dane od 2011 roku. Obrońcy życia wiążą te wyniki z bojkotem marki, po tym, gdy ta podjęła się walki o aborcję w stanie Georgia. Wielu klientów, również w Polsce, zrezygnowało z usług streamowego giganta po coraz częstszej promocji środowisk LGBT w swoich produkcjach.
rozwiń zwiń