X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Władysław Kosiniak-Kamysz: wierzę głęboko, że inna Polska jest możliwa

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2019 18:10
Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz zainaugurował w Cekanowie pod Płockiem cykl debat w ramach projektu ludowców "Prezydent 2020". - Przed wyborami trzeba przedstawić realny projekt dla Polski. Prezydent powinien być prezydentem wszystkich Polaków - oświadczył.
Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz
Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-KamyszFoto: PAP/Piotr Augustyniak

Szef PSL zapowiedział, że o programie dla kraju i roli prezydentury w przyszłej kadencji będzie rozmawiał podczas spotkań z mieszkańcami różnych regionów, także w formule Klubów Koalicji Polskiej, które planuje organizować jego ugrupowanie.

pap kosiniak kamysz 1200.jpg
Prawybory w obozie opozycji? Lider PSL chce debaty z kandydatem PO

- Jeszcze przed tym oficjalnym momentem wyłonienia kandydatów na prezydenta, startu kandydatów, chcemy rozmawiać z naszymi rodakami, jaka ma być prezydentura, jaki powinien być prezydent w Polsce, jaką rolę powinien pełnić i co jest najważniejsze na te pięć lat następnej kadencji, a może na dziesięć lat następnej kadencji  oświadczył Kosiniak-Kamysz podczas spotkania w Cekanowie, w którym uczestniczyli działacze PSL z północnego Mazowsza.

Realny projekt dla Polski

Według Kosiniaka-Kamysza "trzeba przedstawić realny projekt dla Polski, dla Polski silnej w Europie i na świecie, dumnej ze swojej historii, ale patrzącej w przyszłość, dla Polski, która szuka przyjaciół, a nie wskazuje wrogów, dla kraju, który jest dla wszystkich".

- Wierzę głęboko, że inna Polska jest możliwa, nie Polska podzielona, Polska waśni i sporów, nienawiści i zawiści. Jest możliwa Polska wspólnoty, współpracy, Polska, która szanuje każdego człowieka, niezależnie od miejsca jego urodzenia, od statusu materialnego, wyznania, poglądów i światopoglądu - podkreślił szef PSL.

- Polska musi szanować, jako kraj, wszystkich swoich obywateli. To jest podstawa. I na czele tej zasady, na samym jej początku i gwarantem tej zasady musi być prezydent Rzeczypospolitej, musi być prezydent, który jest w istocie prezydentem wszystkich Polaków - oświadczył.

pb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Agnieszka Ścigaj: Paweł Kukiz jest jednym z dwóch liderów Koalicji Polskiej

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2019 18:40
- Paweł Kukiz jest obok Władysława Kosiniaka-Kamysza naturalnym liderem Koalicji Polskiej, ale wewnątrz Koalicji Polskiej wspólnie uznaliśmy, że to szef PSL jest osobą, wokół której powinniśmy budować w Polsce niezależną koalicję - powiedziała w Polskim Radiu 24 Agnieszka Ścigaj, posłanka Kukiz'15. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Władysław Kosiniak-Kamysz o decyzji Donalda Tuska: realnie ocenił sytuację

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2019 20:50
- Myślę, że Donald Tusk taką decyzją postawił sprawę bardzo fair. Wyjaśnił sprawę Platformie, bo to był dla Platformy najtrudniejszy orzech do zgryzienia - stwierdził Władysław Kosiniak-Kamysz. Szef PSL zaprzeczył jakoby zawarł "układ" z Tuskiem ws. poparcia w wyborach prezydenckich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

M. Wróblewski: Kosiniak-Kamysz woli nie pamiętać, że był w rządzie PO

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2019 19:35
- Władysław Kosiniak-Kamysz dość mocno dystansuje się od Platformy Obywatelskiej. Woli nie pamiętać, że był jednym z kluczowych ministrów w rządzie PO-PSL - mówił na antenie Polskiego Radia 24 Michał Wróblewski (Wirtualna Polska). W "Debacie Dnia" wziął również udział Robert Tekieli (Polskie Radio), który stwierdził, że "Tusk już używał Władysława Kosiniaka-Kamysza jako alternatywę dla Grzegorza Schetyny".
rozwiń zwiń