X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Sprawa Kamila Durczoka. Decyzja sądu ws. weksli na kilka milionów złotych

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2019 09:59
Sąd Okręgowy w Warszawie nie uwzględnił wniosku prokuratury o zwolnienie banku z tajemnicy w śledztwie w sprawie możliwego sfałszowania weksli złożonych przez Kamila Durczoka - informuje "Super Express". 
Kamil Durczok
Kamil DurczokFoto: PAP/Bartłomiej Zborowski

– Sąd zarzucił prokuratorskiemu wnioskowi w tej sprawie ogólnikowość i niewskazanie konkretnych osób, które miałyby złożyć zeznania – "SE" cytuje rzeczniczkę Prokuratury Krajowej prok. Ewę Bialik. Prokuratura złożyła w tej sprawie apelację. -  W ocenie prokuratury wniosek wyczerpująco określał zakres informacji niezbędnych do dalszego prowadzenia śledztwa, a samo postanowienie sądu jest wewnętrznie sprzeczne - tłumaczy Bialik.

durczok-1200-pap.jpg
We krwi K. Durczoka znaleziono ślady substancji psychotropowej. "Działanie nasenne"

Katowicka prokuratura prowadzi postępowanie ws. weksla na kwotę ponad 2 mln franków szwajcarskich, który Kamil Durczok w 2009 r. miał złożyć w banku jako poręczenie kredytu. Pod wekslem widniał podpis dziennikarza i jego ówczesnej żony. Kobieta twierdzi, że nie była przy sporządzeniu weksla, a jej podpis podrobiono.

W 2019 roku była żona Kamila Durczaka miała dostać wezwanie od banku do wykupu weksla poręczyciela, który był zabezpieczeniem kredytu na zakup nieruchomości. Powodem było nieuiszczenie należności przez kredytobiorcę.

Kobieta zakwestionowała jednak autentyczność swojego podpisu pod wekslem, twierdzi też, że nie była przy jego sporządzaniu i nigdy nie widziała tego dokumentu.

fc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Durczok usłyszy kolejny zarzut? Wszczęto postępowanie ws. posiadania broni

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2019 15:18
Śląska policja wszczęła postępowanie mające cofnąć Kamilowi Durczokowi pozwolenie na broń – informuje portal tvp.info. Znany dziennikarz może również usłyszeć zarzut posiadania broni będąc pod wpływem alkoholu.
rozwiń zwiń