X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Wymiana uprzejmości" między KE i PSL na Twitterze. Poszło o słowa S. Nitrasa

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2019 11:30
To są ludzie - i Władysław i wcześniej Ryszard Petru - którzy mówią tak: Myśmy wygrali wybory, zrobiliśmy świetny wynik 7 procent, a wyście przegrali wybory, bo zrobiliście 28 - powiedział Sławomir Nitras w rozmowie w RMF FM, przyrównując lidera PSL do byłego szefa Nowoczesnej. "Nitras, nawet Rysiu Petru miałby większe szanse na wygraną z Dudą niż kandydat Koalicji Obywatelskiej" – odpowiedział mu PSL na Twitterze. To był dopiero początek wymiany "uprzejmości" koalicjantów w PE.
Ryszard Petru, Małgorzata Kidawa-Błońska i Władysław Kosiniak-Kamysz w Sejmie w grudniu 2015 r.
Ryszard Petru, Małgorzata Kidawa-Błońska i Władysław Kosiniak-Kamysz w Sejmie w grudniu 2015 r.Foto: PAP/Radek Pietruszka

Sławomir Nitras pytany był o możliwość prawyborów w bloku opozycyjnym przed wyborami prezydenckimi i ewentualny udział w nich Władysława Kosiniaka-Kamysza. 

- Jeżeli się pojawi poważny konkurent dla Małgorzaty Kidawy-Błońskiej - rozmiar kapelusza podobny do niej - to wtedy możemy o tym gadać. Jeżeli nie, to jest niepoważne - powiedział Nitras w RMF FM. - Ja bardzo lubię i szanuję pana Władysława Kosiniaka-Kamysza, ale niestety on aspiruje do takiego grona polityków - z którego ja już kilku znam po drodze, ostatnim był Ryszard Petru - dodał. 

Dopytywany przez prowadzącego, czy stawia lidera PSL w jednym rzędzie z Ryszardem Petru, polityk PO odpowiedział, że "nie we wszystkim, ale w tej jednej sprawie go stawiam". - To są ludzie - i Władysław i wcześniej Ryszard Petru - którzy mówią tak: Myśmy wygrali wybory, zrobiliśmy świetny wynik 7 procent, a wyście przegrali wybory, bo zrobiliście 28. Ja myślę, ze tu trzeba trochę spokoju - stwierdził Nitras.

Nitrasowi na Twitterze odpowiedziało PSL. "Nitras, nawet Rysiu Petru miałby większe szanse na wygraną z Dudą niż kandydat Koalicji Obywatelskiej" - czytamy we wpisie. 

Na to z kolei zareagowała Koalicja Europejska, która zapytała "dlaczego tak sądzicie?". "Sławek, nie przelogowałeś się" – odpowiedziało PSL. "Nadal sodówka. Napijcie się herbaty" - odbiła piłeczkę Koalicja Europejska.

Koalicja Europejska wytknęła też PSL niezbyt wysoki wynik w wyborach do Sejmu, co również nie pozostało bez riposty.


fc


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak