X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Andrzej Duda kandydatem PiS na prezydenta. Krzysztof Sobolewski: to pewne

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2019 19:28
Dzień po wyborach do parlamentu przystępujemy do ostatniego, czwartego skoku, do wyborów prezydenckich - powiedział w poniedziałek w Rzeszowie szef komitetu wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski. Zaapelował też do zwolenników ugrupowania o mobilizację przed kampanią prezydencką.
Prezydent RP Andrzej Duda
Prezydent RP Andrzej DudaFoto: PAP/Łukasz Gągulski

Krzysztof Sobolewski na konferencji przypomniał, że we wrześniu 2018 r. w podrzeszowskiej Jasionce PiS rozpoczął kampanię przed wyborami samorządowymi. Wówczas, jak relacjonował poseł elekt, politycy PiS mówili, że będzie to swoisty "czwórskok".

Czytaj więcej
facebook Joachim Brudziński 1200.jpg
Joachim Brudziński: niedługo ogłosimy sztab wyborczy Andrzeja Dudy

>>>[CZYTAJ RÓWNIEŻ] Andrzej Duda: ktoś, kto się kogokolwiek boi, nie może być prezydentem

- Obecną kampanię kończyliśmy w Stalowej Woli. Wszystkie trzy kampanie po drodze, samorządowa, do Parlamentu Europejskiego i polskiego, były wygrane. To może świadczyć tylko o jednym, że Podkarpacie jest dobrym omenem dla PiS. Jeśli tu zaczynamy kampanię lub kończymy, są one zwycięskie - podkreślił  Krzysztof Sobolewski. Dodał, że we wtorek na Podkarpacie przyjeżdża prezydent Andrzej Duda, który odwiedzi Nisko. W tym kontekście polityk PiS zaznaczył, że "dzień po tych wyborach przystępujemy do ostatniego, czwartego skoku, czyli do wyborów prezydenckich".

"Kontynuacja dobrego czasu dla Polski"

Krzysztof Sobolewski podkreślił, że Andrzej Duda będzie kandydatem PiS w wyborach na prezydenta RP. - To jest pewne - dodał.

- Mamy kandydata, stąd moja prośba do wszystkich, którzy zaangażowali się w poprzednie kampanie PiS, aby zaangażowali się już dzisiaj w nadchodzącą elekcję. Ostatnim etapem naszego "czwórskoku" są wybory prezydenckie, namawiam do zaangażowanie się, aby po tych wyborach móc powiedzieć, że dobry czas dla Polski jest kontynuowany, zarówno na szczeblu samorządowym, parlamentarnym, jak i na szczeblu prezydenckim - mówił Krzysztof Sobolewski.

Czytaj więcej
andrzej duda free shut 1200.jpg
Andrzej Duda faworytem II tury wyborów niezależnie od kontrkandydata

>>>[CZYTAJ RÓWNIEŻ] Prezydent: twórczo rozwijamy politykę, którą kreował Lech Kaczyński

Poseł elekt podkreślił również, że z dwóch okręgów poselskich i pięciu senatorskich, na jakie jest podzielone Podkarpacie, PiS ma w sumie 23 parlamentarzystów - 18 posłów i 5 senatorów. Jego zdaniem tak liczna reprezentacja przełoży się na pewno na to, że "region będzie dalej dostrzegany w Warszawie i dobry czas dla Podkarpacia będzie trwał".

jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Stanisław Karczewski: Andrzej Duda ma największe szanse w wyborach prezydenckich

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2019 14:50
- Największe szanse na wygranie wyborów prezydenckich w 2020 r. ma Andrzej Duda; wiadomo, że to on będzie naszym kandydatem - powiedział w czwartek marszałek Senatu Stanisław Karczewski. - Myślę, że szef Rady Europejskiej Donald Tusk chyba jednak w tych wyborach nie wystartuje - dodał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

A. Duda wygrałby z M. Kidawą-Błońską w II turze wyborów prezydenckich

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2019 20:00
Gdyby II tura wyborów prezydenckich odbywała się w niedzielę obecny prezydent Andrzej Duda otrzymałby 52,5 proc. głosów, zaś niedawna kandydatka Koalicji Obywatelskiej na premiera Małgorzata Kidawa-Błońska 38,4 proc. głosów - wynika z sondażu IBRiS dla Wirtualnej Polski.
rozwiń zwiń