X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Korupcja przy przetargach wojskowych. Dwie osoby w rękach CBA

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2019 09:15
CBA prowadzi śledztwo w sprawie nieprawidłowości w przetargach na sprzęt medyczny organizowanych przez Wojskowy Ośrodek Farmacji i Techniki Medycznej w Celestynowie. Zatrzymano dwie osoby: pracownika Zarządu Wojskowej Służby Zdrowia oraz pracownika jednej z zielonogórskich spółek.
Audio
  • Rzecznik CBA Temistokles Brodowski o sprawie (IAR)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: cba.gov.pl
1-cba-1200-free.jpg
Zatrzymania CBA. Zarzuty poświadczenia nieprawdy m.in. dla byłego wiceszefa ABW

Według ustaleń śledczych, w czasie przetargów zatrzymani weszli w porozumienie, którego celem było wygranie zielonogórskiej spółki w przetargach. Jak pisze CBA, wszystko wskazuje na to, że uzgadniali treść zamówienia oraz odpowiedzi zamawiającego na odwołanie i zapytania do treści zamówienia, na czym skarb państwa miał stracić co najmniej 2 miliony złotych.

Zatrzymanym osobom zostaną przedstawione zarzuty w Wydziale do Spraw Wojskowych Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Śledztwo oparto na ustaleniach własnych Centralnego Biura Antykorupcyjnego przy udziale Żandarmerii Wojskowej oraz Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Sprawa będzie miała dalszy ciąg.

mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Korupcja w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Zatrzymania CBA

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2019 09:06
Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało dwóch mężczyzn podejrzewanych o korupcję przy przetargach w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. To były zastępca dyrektora Biura Służb Technicznych ds. Łączności Agencji oraz warszawski przedsiębiorca.
rozwiń zwiń