X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Premier: chcemy zmieniać Polskę na lepsze, a nie - jak opozycja - Polaków

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2019 17:35
- W naszym słowniku rodzina, to nie miejsce eksperymentów, rewolucji obyczajowych, tylko najwyższa wartość. W naszym języku stabilne finanse publiczne, to zrównoważony budżet, a nie 100 mld zł, czy 70 mld zł deficytu, jak było w czasach naszych poprzedników - mówił premier Mateusz Morawiecki w Krasnymstawie (woj. lubelskie).
Audio
  • Premier Mateusz Morawiecki powiedział, że od niedzielnych wyborów parlamentarnych będzie zależeć przyszłość Polski w najbliższych kilkunastu latach (IAR)
Premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania z wyborcami w Krasnymstawie
Premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania z wyborcami w KrasnymstawieFoto: PAP/Andrzej Grygiel

Mateusz Morawiecki podkreślił, że "dla PiS konkurencyjność nie opiera się na taniej sile roboczej, tylko na wyższej płacy minimalnej i rosnących wynagrodzeniach Polaków". - W naszym języku stabilne finanse publiczne, to zrównoważony budżet, a nie 100 mld zł, czy 70 mld zł deficytu, jak było w czasach naszych poprzedników - oświadczył premier.

Czytaj więcej
premier 1200 pap.jpg
Mateusz Morawiecki: Polska musi być domem zdolnym pomieścić wszystkich Polaków

>>>[CZYTAJ RÓWNIEŻ] Premier: nasza polityka jest po to, by wspierać seniorów

Szef rządu zaznaczył również, że "w naszym języku polityka społeczna, to nie jest żadna jałmużna, czy rozdawnictwo, tylko miara dojrzałości państwa polskiego". - Trzynasta i czternasta emerytura, to nie jest rozdawnictwo, tylko to jest wyraz ogromnego szacunku dla naszych seniorów, dla tych, którzy odbudowywali kraj po II Wojnie Światowe i żyli w trudnych warunkach PRL-u, a w III RP byli na marginesie przemian. Jesteśmy to winni naszym seniorom - przekonywał szef rządu.

"Idziemy drogą ku silniejszej ojczyźnie"

Premier w Krasnymstawie zachęcał mieszkańców miasta do udziału w głosowaniu "za Polską". - My, PiS, chcemy zmieniać Polskę na lepsze - krętą drogą, pod górę, wiatr wieje nam w oczy, wiatr zagraniczny, wiatr wewnętrzny, ale nie poddajemy się i idziemy drogą ku silniejszej ojczyźnie - oświadczył Mateusz Morawiecki.

Czytaj więcej
PAP Mateusz Morawiecki wyborcy 1200.jpg
"Zrobiłem wszystko, co w mojej mocy". Premier podsumował kampanię

>>>[CZYTAJ RÓWNIEŻ] Premier: niedzielne wybory najbardziej zasadnicze w ciągu ostatnich 30 lat

Konkurencję polityczną PiS nazwał "koalicja chaosu". Jak zaznaczył, to dlatego, że przedstawiciele opozycji raz chcą razem startować w wyborach, a raz oddzielnie. Przypominał, że były prezydent Lech Wałęsa raz popiera jedną partię, a raz inną, a ugrupowania, dla których deklaruje poparcie, odżegnują się od niego. - Oby Lech Wałęsa nie chciał głosować na nas. Jak najdalej od takiego poparcia - ironizował premier.

Mateusz Morawiecki zapowiedział również, że "PiS chce zmieniać Polskę na lepsze, a nie - jak opozycja - zmieniać Polaków".

jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

J. Kaczyński: "Polska plus" to państwo wolności, "Polska minus" te wolności likwiduje

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2019 08:32
- "Polska minus" to państwo, w którym wolności nie będzie – powiedział w "Sygnałach Dnia" Jarosław Kaczyński, odnosząc się do perspektyw Polski, gdyby wybory wygrała opozycja.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Beata Szydło: głosujmy na PiS, aby trwał dobry czas dla Polski

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2019 15:00
- Zdrowie, to wszystko, co wokół tego jest skoncentrowane, jest jednym z filarów naszego programu - powiedziała w piątek w Brzesku była premier, europosłanka PiS Beata Szydło. Zaapelowała także o oddanie głosu w nadchodzących wyborach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowy spot PiS w stylu "flash mob" zachęcający do udziału w wyborach

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2019 15:53
PiS zaprezentował w piątek kolejny spot zachęcający do udziału w niedzielnych wyborach parlamentarnych. - Za pomocą tego spotu apelujemy do wszystkich państwa: chodźmy na wybory 13 października i zagłosujmy na PiS - powiedział zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel.
rozwiń zwiń