X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

J. Wojciechowski: jesteśmy na dobrej drodze do wyrównania dopłat

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2019 21:50
W rozmowie z TVP Janusz Wojciechowski mówił, że doprowadzenie do sprawiedliwej polityki rolnej jest jego wielkim zadaniem. - Jednogłośne przyjęcie mojej kandydatury daje mi silny mandat do prowadzenia polityki - mówił.
Audio
  • Janusz Wojciechowski: cieszę się, że uzyskałem tak silny mandat do prowadzenia mojej polityki (IAR)
Janusz Wojciechowski
Janusz WojciechowskiFoto: PAP/EPA/OLIVIER HOSLET
  • Janusz Wojciechowski: jesteśmy na dobrej drodze do sprawiedliwej polityki rolnej
  • - Budowa takiej polityki to moje drugie wielkie zadanie w Unii Europejskiej - podkreślił polityk
  • W ocenie Janusza Wojciechowskiego, jednogłośna akceptacja jego kandydatury daje mu "silny mandat" to prowadzenia skutecznej polityki
pap_wojciechowski1200.jpg
Janusz Wojciechowski: będę dążył do wyrównania dopłat dla rolników

- Dzisiaj po kolejnych rozmowach politycznych mogę powiedzieć, ze jesteśmy na bardzo dobrej drodze do wyrównania poziomu dopłat bezpośrednich i do sprawiedliwej wspólnej polityki rolnej. Naprawdę wspólnej i sprawiedliwej wobec wszystkich rolników. To moje drugie wielkie zadanie poza walką o większy budżet na rolnictwo - mówił Janusz Wojciechowski.

Silny mandat Janusza Wojciechowskiego

Zaznaczył, że fakt iż został jednogłośnie zaakceptowany przez parlament europejski na stanowisko unijnego komisarza ds rolnictwa daje mu silny mandat do prowadzenia skutecznej polityki.

- Będzie to polityka troski o rolnictwo i rozwój obszarów wiejskich w całej Europie. tak, aby tworzyły się tam miejsca pracy i żeby były tam godne warunki do życia. To jest moje zadanie. Cieszę się, że uzyskałem tak silny mandat jednogłośnie od wszystkich grup politycznych. Dzięki temu poparciu będzie mi łatwiej pracować - mówił Janusz Wojciechowski.

>>> [CZYTAJ TAKŻE] S. Szynkowski vel Sęk: PiS może szybko doprowadzić do wyrównania dopłat

Rozmówca TVP zaznaczył, że polityka rolna wymaga zmiany i większej troski o wieś, o rolników. Taka większa troska wiąże się niewątpliwie z moim wyborem dodał Janusz Wojciechowski.


mbl

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ekspert o J. Wojciechowskim: będzie reprezentował interes europejskich rolników

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2019 20:43
- Potencjalnie będzie wiele bitew do stoczenia i sama jestem ciekawa, w jaki sposób Janusz Wojciechowski odnajdzie się w tych bataliach - mówi prof. Agnieszka Cianciara z Instytutu Studiów Politycznych Polskiej Akademii Nauk o zadaniach, które czekają na polskiego komisarza ds. rolnictwa. Które z nich będą najtrudniejsze?
rozwiń zwiń

Czytaj także

J. Guzy: J. Wojciechowski to kandydat bardzo dobry merytorycznie

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2019 21:34
- "Utrącenie" kandydatury Janusza Wojciechowskiego przez te "harce" Parlamentu Europejskiego stworzyłoby duży problem dla sformułowania całej Komisji Europejskiej - mówił w Polskim Radiu 24 Jarosław Guzy. Gościem "Kontrapunktu" był również prof. Tomasz Grzegorz Grosse.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Beata Szydło: musimy walczyć o wsparcie dla polskiego rolnictwa

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2019 17:10
- Wsparcie dla polskiego rolnictwa i polskiej wsi jest niezwykle ważne - podkreśliła w Kielcach była premier Beata Szydło. - Polska ma niezwykłą kulturę i tradycje, poczucie patriotyzmu ludzi, którzy wywodzą się z polskiej wsi - dodała.
rozwiń zwiń