X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Beata Szydło: musimy walczyć o wsparcie dla polskiego rolnictwa

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2019 17:10
- Wsparcie dla polskiego rolnictwa i polskiej wsi jest niezwykle ważne - podkreśliła w Kielcach była premier Beata Szydło. - Polska ma niezwykłą kulturę i tradycje, poczucie patriotyzmu ludzi, którzy wywodzą się z polskiej wsi - dodała.
Audio
  • Przemówienie b. premier Beaty Szydło na konwencji PiS w Kielcach (PR24)
Beata Szydło, konwencja w Kielcach
Beata Szydło, konwencja w KielcachFoto: PAP/Piotr Polak

konwencja 1200.jpg
Jarosław Kaczyński: PiS jest i chce być nadal partią polskiej wsi

W Kielcach skończyła się konwencja tematyczna Prawa i Sprawiedliwości. - Państwo nam zaufaliście i było to dla nas wielkie zobowiązanie. Dziękuję Państwu za to, że byliście z nami i nas wspieraliście. Niech łączy nas Polska, bez względu na to, jakie kto ma poglądy - powiedziała Beata Szydło.

0 Wierzę, że zrobimy wspólnie bardzo dużo dobrego. Proszę, abyśmy razem poszli w biało-czerwonej drużynie. Zrobimy wszystko, aby Was nie zawieść. Jesteśmy tacy jak Wy i tak jak Wam, zależy nam na Polsce - dodała.

morawiecki konwencja dal pap 1200.jpg
Premier: polska wieś musi być ostoją tradycji i nowoczesności

"Jesteśmy dla Państwa, nie dla siebie"

Beata Szydło apelowała, aby "każdy z nas polityków pamiętał, że nie jesteśmy dla siebie, jesteśmy dla Państwa, dla naszych wyborców". - Po latach uległości, okazało się, że nagle w Polsce jest rząd, który chce bronić interesu Polski - powiedziała.

- Niech łączy nas Polska, bez względu na to, jakie kto ma poglądy - dodała eurodeputowana PiS.

Była premiera zwracała uwagę, że "to, że dziś w Polsce żyje się lepiej to zasługa tych, którzy nam zaufali, którzy nie wstydzą się, że są z Polski". - Jesteśmy razem - mówiła.

Rolnictwo "ważnym elementem polityki" rządu

Radosław Fogiel podkreślił, że rolnictwo jest ważnym elementem polityki, życia społecznego i polskiej gospodarki. Dodał, że w Kielcach zostaną szczegółowo omówione propozycje programowe PiS dotyczące rolnictwa. - Niewykluczone, że pojawią się również pewne nowe elementy - podkreślił Radosław Fogiel w rozmowie z Polskim Radiem.

kstar

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Beata Szydło: krok po kroku przywracamy normalne życie w wielu obszarach

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2019 17:18
- W Polsce są politycy, którzy nie szanują ludzi. Wybory to moment, by sprawić, aby nie było dla nich miejsca na scenie politycznej - powiedziała b. premier, europosłanka Beata Szydło na spotkaniu z Kołem Gospodyń Wiejskich w Osiecku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Beata Szydło: rodzina to dla Polski największy skarb. To najcenniejsze co mamy

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2019 13:21
- Dzięki wprowadzeniu takich programów jak 500+ polskie rodziny są szczęśliwe i mogą godnie żyć - mówiła w miejscowości Ciecierze (Świętokrzyskie) wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości Beata Szydło.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Konwencja tematyczna PiS w Kielcach. Nowe pomysły dla polskiej wsi

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2019 15:30
O dotychczasowych działaniach na rzecz wsi oraz o planach na następną kadencję mówili w Kielcach przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości. To za sprawą kolejnej konwencji tematycznej tego ugrupowania. W stolicy województwa świętokrzyskiego obecne były władze partii, członkowie rządu jak również kandydaci na posłów z tego okręgu.
rozwiń zwiń