X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Mariusz Kamiński: idźcie na wybory, żeby rządzili ludzie uczciwi i przyzwoici

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2019 21:15
- Idźcie na wybory, żeby Polska nie wyglądała tak, jak wyglądają niektóre sprawy w Warszawie, żeby Wisła nie była cuchnącym ściekiem, żeby rządzili ludzie uczciwi i przyzwoici - mówił szef warszawskich struktur PiS i szef MSWiA Mariusz Kamiński podczas konwencji w Warszawie.
Audio
  • Szef MSWiA Mariusz Kamiński zaapelował do Polaków, by wzięli udział w wyborach (źr. IAR)
Mariusz Kamiński
Mariusz KamińskiFoto: PAP/Paweł Supernak

Marcin Kamiński krytykował warszawski ratusz i rządzącą w stolicy PO m.in. za awarię w oczyszczalni Czajka. Ocenił, że PiS w Warszawie jest "merytoryczną opozycją".

Przywoływał w tym kontekście problemy z wypłatami świadczenia 500Plus i zapewniał, że rząd wysłał środki "na czas" w "oparciu o dane przygotowane przez samorządy".

CZYTAJ TAKŻE
pap jarosław kaczyński warszawa 3 1200.jpg
PREZES PIS: BĘDZIE KONTYNUACJA POLITYKI SPOŁECZNEJ

"Nie mogą rządzić ludzie nieudolni"

- Nie możemy dopuścić do sytuacji, żeby takie środowiska tak traktujące ludzi, tak traktujące interes publiczny, tak nieudolnie organizujące władze publiczne i życie publiczne, żeby ci ludzie rządzili naszym wspaniałym krajem i naszym wspaniałym narodem - nie możemy do tego dopuścić w imię interesu publicznego, a nie w imię małych, partyjnych interesów - mówił Kamiński.

Apelował także do działaczy i sympatyków PiS o zaangażowanie w kampanię.

- Idźcie na wybory, żeby Polska nie wyglądała tak, jak wyglądają niektóre sprawy w Warszawie, żeby Wisła nie była cuchnącym ściekiem, żeby rządzili ludzie uczciwi, przyzwoici i potrafiący rządzić naszym krajem w imię interesów jego mieszkańców - dodał Kamiński.

PAP/IAR/

Czytaj także

Premier: Prawo i Sprawiedliwość działa dla dobra zwykłych Polaków

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2019 17:40
- Każdy, któremu uda się przekonać kogoś do pójścia na wybory, przyczyni się do naszego zwycięstwa - powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Słupsku. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezes PiS: przez cztery lata udowodniliśmy swoją wiarygodność

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2019 21:00
- Polityka, którą planujemy jest racjonalna. To koło napędowe rozwoju - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas konwencji wyborczej w Sosnowcu. Ocenił, że PiS zmienił politykę gospodarczą, społeczną i wizerunkową Polski.
rozwiń zwiń