X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Piotr Dardziński o Sieci Badawczej Łukasiewicz: rozwiązujemy naukowe problemy przedsiębiorców

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2019 13:23
- Sami wymyśliliśmy 350 projektów, z których wybraliśmy 10. Dotyczą one między innymi robotyzacji, azotku galu. Każdy przedsiębiorca, który ma pomysł jak budować nowe technologie, może do nas przyjść - mówił Piotr Dardziński, prezes Sieci Badawczej Łukasiewicz
Piotr Dardziński
Piotr DardzińskiFoto: Screenshot

Sieć Badawcza Łukasiewicz to 30 instytutów badawczych połączonych w jedną sieć. Łączy 8 tysięcy pracowników, z czego połowa chce pracować dla polskich przedsiębiorców. - Każdy przedsiębiorca, który ma pomysł jak budować nowe technologie i przewagę konkurencyjną może do nas przyjść - mówi nam Piotr Dardziński, prezes Sieci Badawczej Łukasiewicz.

lang 1200 jesionka.jpg
Czesław Lang: Tour de Pologne przyczynia się do promocji Polski za granicą

>>>[CZYTAJ RÓWNIEŻ] A. Bittel: nasza gospodarka staje się liderem w środkowej Europie

- Dzisiaj jesteśmy na takim etapie, że sami wymyśliliśmy 350 projektów, z których wybraliśmy 10. Dotyczą one między innymi robotyzacji, azotku galu, specjalistycznego obuwia czy hybrydowych mebli. Mamy projekty, które dotyczą branży - dodaje. 

Z Piotrem Dardzińskim rozmawiała Klaudia Dadura

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Krzysztof Tchórzewski: musimy zawalczyć o zmniejszenie biurokracji w UE

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2019 21:00
- Program "Czyste powietrze" związany jest z środkami Unii Europejskiej. Musimy walczyć więc o zmniejszenie biurokracji w instytucjach unijnych, by zwiększyć jego efektywność - mówi w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Krzysztof Tchórzewski, minister energii. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezes zarządu PKN Orlen: do silnego państwa dochodzi się poprzez silną gospodarkę

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2019 18:15
- Nie znam państwa, które nie dochodziłoby do swojej siły poprzez silną gospodarkę. Od niej wszystko się zaczyna - mówił w Polskim Radiu 24 Daniel Obajtek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Lewandowski: kultura jest świetnym nośnikiem polskiej marki

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2019 09:19
- Kultura jest świetnym nośnikiem polskiej marki i najlepiej jest się promować przy polskiej kulturze. Kultura pozwala przełamywać lody i nawiązywać lepsze relacje. Pokazuje osobną duszę i pewne wartości, z którymi przyjeżdża biznes - powiedział obecny na Kongresie 590 w Jasionce wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego, Paweł Lewandowski.
rozwiń zwiń