X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Prezydent wręczył nagrody gospodarcze. "Ludzie wielkiego sukcesu, ale też skromni"

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2019 20:00
- Mamy niezwykle ambitnych i zdolnych ludzi - powiedział Andrzej Duda podczas gali Nagród Gospodarczych Prezydenta RP w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego. W Jasionce k. Rzeszowa trwa jedno z największych cyklicznych wydarzeń ekonomicznych w Polsce – Kongres 590. 
Audio
  • Andrzej Duda o nominowanych do nagrody gospodarczej (IAR)
Andrzej Duda podczas gali XVII edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP
Andrzej Duda podczas gali XVII edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RPFoto: PAP/Darek Delmanowicz

Nagroda Gospodarcza przyznawana jest corocznie przez głowę państwa. To szczególne wyróżnienie dla firm, które wnoszą znaczący wkład w rozwój polskiej gospodarki, budując jednocześnie pozytywny wizerunek polskiej przedsiębiorczości na arenie międzynarodowej.

Laureatów, spośród przedsiębiorstw nominowanych w poszczególnych kategoriach przez Kapitułę Nagrody, wskazuje osobiście prezydent.


W ramach XVII edycji Nagrody Gospodarczej w roku 2019, Prezydent RP wręczył wyróżnienia w siedmiu kategoriach: Lider MŚP, Narodowy Sukces, Międzynarodowy Sukces, Odpowiedzialny Biznes, Firma Rodzinna, Startup_PL, Badania+Rozwój.


duda-Kongres1200.jpg
Prezydent: najważniejszy cel rządu to podnoszenie poziomu życia zwykłych obywateli

- Wyłonienie liderów, którzy mają zostać zwycięzcami nie było łatwe. Wszystkie te firmy są wspaniałe - mówił Andrzej Duda. Podkreślił, że nominowani to wspaniali biznesmeni z poczuciem odpowiedzialności. - Państwo są wspaniałymi ludźmi, świetnymi biznesmenami, o niezwykłym poczuciu odpowiedzialności - nie tylko za swoją firmę, ale też za to, co dzieje się wokół nich - powiedział prezydent. - To ludzie wielkiego sukcesu, a przy okazji także i ludzie bardzo skromni - dodał. 

Prezydent ocenił, że osiągnięcia polskich firm jeśli chodzi o jakość i zasięg produkcji, a także innowacyjność są oszałamiające. - Mamy naprawdę bardzo dobrze rozwiniętą gospodarkę - powiedział Andrzej Duda, wskazując, że mamy też niezwykle ambitnych i zdolnych ludzi. Wskazał też, że aż 120 firm spełniło wszystkie wymogi w konkursie. 

NAGRODZENI

W kategorii Lider MŚP nagrodę otrzymała firma DELTA Zbigniew Różycki zgłoszona przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska".

W kategorii Narodowy Sukces nagrodę otrzymała firma LPP S.A. zgłoszona przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego.

W kategorii Międzynarodowy Sukces nagrodę otrzymała firma Olimp Laboratories Sp. z o.o. zgłoszona przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.


Jasionka Kongres 590 2019 - Leszek Skiba 1200.jpg
Leszek Skiba: państwo musi dostrzegać i wspierać wszystkich przedsiębiorców

W kategorii Odpowiedzialny Biznes nagrodę otrzymała firma Marco Sp. z o.o. zgłoszona przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

W kategorii Firma Rodzinna nagrodę otrzymała firma Ochnik S.A. zgłoszona przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

W kategorii Startup_PL nagrodę otrzymała firma Warsaw Genomics Sp. z o.o. sp. k. zgłoszona przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska".

W kategorii Badania+Rozwój nagrodę otrzymała firma Medical Inventi S.A. zgłoszona przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Prezydent wręczył także nagrodę indywidualną dla osoby wyróżniającej się wybitnymi zasługami dla rozwoju polskiej gospodarki oraz przedsiębiorczości. Otrzymał ją Czesław Lang.

IAR/fc 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prezydent: Polacy nie mogą być tanią siłą roboczą

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2019 19:50
- Dynamicznie podnoszona jest płaca minimalna, to jedyny sposób na to, aby wymusić wzrost wynagrodzeń w Polsce - powiedział w środę we Włodawie prezydent Andrzej Duda.
rozwiń zwiń