X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Rząd przywraca posterunki policji. "Wzmacnianie bezpieczeństwa obywateli"

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2019 14:40
W Milówce na Żywiecczyźnie został otwarty nowy posterunek policji. Po likwidacji przed laty, powrócił do tej miejscowości po prośbach mieszkańców i samorządowców.
Audio
  • Otwarto posterunek policji w Milówce (IAR)
  • Stanisław Szwed: przywracanie zlikwidowanych posterunków i komisariatów policji to jeden z priorytetów rządu PiS (IAR)
W Milówce na Żywiecczyźnie został dziś otwarty nowy posterunek policji
W Milówce na Żywiecczyźnie został dziś otwarty nowy posterunek policjiFoto: twitter.com/@PolicjaSlaska

mateusz_morawiecki_shutter1200.jpg
Premier: jestem dumny, że polska policja nabiera nowego kształtu

Według nadinspektora Krzysztofa Justyńskiego, komendanta wojewódzkiego policji w Katowicach, tworzenie nowych posterunków w małych miejscowościach to sposób na wzmacnianie poczucia bezpieczeństwa obywateli.

Komisariaty zlikwidowane kilka lat temu są sukcesywnie odtwarzane tam, gdzie jest takie zapotrzebowanie i gdzie są takie możliwości. Nadinspektor Justyński powiedział, że pokazuje to determinację rządu, który zapowiadał, że zadba o to, by policja była blisko ludzi.

"Priorytet rządu Prawa i Sprawiedliwości"

Wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej, Stanisław Szwed, powiedział, że przywracanie zlikwidowanych posterunków i komisariatów policji, a także placówek pocztowych to jeden z priorytetów rządu Prawa i Sprawiedliwości. Według niego przykład Milówki świadczy między innymi o tym, że rząd zdaje sobie sprawę z tego, że ludzie potrzebują tego typu usług bliżej siebie.

W poniedziałek otwarto również nowy posterunek w Istebnej, a w listopadzie zaplanowano oddanie do użytku komisariatu w Łodygowicach.

pb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Szef MSWiA: policjant musi czuć, że stoi za nim siła państwa polskiego

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2019 16:49
142 policjantów otrzymało w Warszawie nagrody ministra spraw wewnętrznych. To funkcjonariusze, którzy w czasie wolnym od pracy ratowali życie i zdrowie innych. - Przestępca, który podnosi rękę na funkcjonariusza, musi wiedzieć, że reakcja państwa polskiego będzie nieuchronna i szybka - powiedział Mariusz Kamiński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy nowe przepisy poprawią bezpieczeństwo?

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2019 13:10
Prowadzący hulajnogi elektryczne wciąż traktowani są jak piesi, a zatem mają prawo do poruszania się po chodnikach. Wypadków z udziałem hulajnóg jest coraz więcej.
rozwiń zwiń