X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Cyfryzacja gminnych ośrodków kultury. Podpisane umowy na dostęp do internetu i szkolenia

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2019 19:14
Gminne ośrodki kultury w całej Polsce mają mieć dostęp do szerokopasmowego internetu. 15 umów wartych 20 milionów złotych na realizację projektu w części kraju podpisano w Gminnej Bibliotece Publicznej w Nurze na Mazowszu w obecności m.in. wicepremiera Piotra Glińskiego.
Audio
  • Piotr Gliński: projekt wprowadza zmianę kulturotwórczą (IAR)
  • Marek Zagórski o planach dalszej cyfryzacji (IAR)
Wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński  oraz minister cyfryzacji Marek Zagórski podczas spotkania, 6 bm. w Bibliotece Publicznej we wsi Nur
Wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński oraz minister cyfryzacji Marek Zagórski podczas spotkania, 6 bm. w Bibliotece Publicznej we wsi NurFoto: PAP/Rafał Guz

Minister kultury i dziedzictwa narodowego mówił, że jest to projekt bardzo potrzebny polskiej wsi.

- Projekt, który wprowadza kolejną zmianę kulturotwórczą na wsi, wielki projekt cyfryzacji i dostępu do szerokopasmowego internetu w Gminnych Ośrodków Kultury albo bibliotekach - podkreślił wicepremier Gliński.

pawlak 1200 pap.jpg
Podpisano deklarację na rzecz bezpieczeństwa dzieci w internecie

Minister cyfryzacji Marek Zagórski powiedział, że w ramach projektu wyłonieni drogą konkursową operatorzy nie tylko zapewnią dostęp do szerokopasmowego internetu gminnym instytucjom kultury, ale również zaopatrzą je w odpowiedni sprzęt i przeprowadzą szkolenia podnoszące kompetencje cyfrowe pracowników.

Szef resortu cyfryzacji zapowiedział, że wkrótce ogłoszony zostanie również projekt obejmujący przyłączanie do sieci światłowodowych ochotniczych straży pożarnych.

Na cyfryzację gminnych ośrodków kultury resort cyfryzacji chce przeznaczyć 100 milionów złotych.

fc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marek Zagórski o sieci 5G: to wyzwanie, ale też szansa dla Polski

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2019 14:30
- Istnieje potrzeba bardzo ścisłej współpracy w sprawie bezpieczeństwa sieci 5G - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 minister cyfryzacji Marek Zagórski. Wskazał, że rozwój tej technologii w Polsce to "wyzwanie", ale również "szansa".
rozwiń zwiń