X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Programy społeczne i bezpieczeństwo. Konwencja PiS w Rzeszowie

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2019 17:25
- Jeżeli chcemy, aby nasza godność była broniona, aby nie była stosowana pedagogika wstydu - musimy wygrać te wybory - powiedział Jarosław Kaczyński w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie podczas okręgowej konwencji Prawa i Sprawiedliwości.
Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podczas konwencji
Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podczas konwencji Foto: Twitter/PiS

Krosno konwencja 1200 pap.jpg
Obrona wolności i rodziny. Konwencja PiS w Krośnie

Transmisja wideo:

Tak relacjonowaliśmy konwencję okręgową PiS w Rzeszowie:

18.35

18.34

18.30

Na scenie pojawili się kandydaci PiS do Sejmu i Senatu z podkarpackiej listy wraz z liderem partii Jarosławem Kaczyńskim.

18.21

- Przez najbliższe dni musimy mobilizować wszystkich. Mamy dobre sondaże, ale to nie one wygrywają wybory. Musimy zachęcać każdego, aby poszedł oddać swój głos - mówił Krzysztof Sobolewski.

18.18

18.14

Na scenie pojawił się lider listy podkarpackiej Krzysztof Sobolewski.

18.12

18.10

- Możemy kontynuować 4-lecie, które zmieniło kształt polskiej polityki i polskiego społeczeństwa, doprowadziło do tego, że mamy dialog pomiędzy społeczeństwem a państwem - mówił Jarosław Kaczyński.

18.08

18.06

- Nie zgadzamy się na to, aby Polska była półkolonialnym krajem taniej siły roboczej - przyznał lider partii rządzącej.

18.04

18.02

18.00

Prezes PiS: wyższa cena pracy powoduje to, co jest istotą rozwoju. Mamy wtedy postęp w sferze organizacyjnej przedsiębiorstw i w sferze technologicznej.

17.57

17.55

- W ciągu 1050 lat naszej historii nie mieliśmy takiej perspektywy zrealizowania polskiego państwa dobrobytu - stwierdził Jarosław Kaczyński.

17.52

17.50

- To, co zapowiada opozycja to zwykłe kłamstwo. Młodzi ludzie nazywają to "ściemą" - przyznał prezes PiS.

17.46

17.43

Prezes PiS: jesteśmy tolerancyjni jako partia, jako społeczeństwo - tolerancja jest częścią naszej tradycji, ale tolerancja nie oznacza afirmacji.

17.41

17.38

- Cały nasz system wartości jest atakowany. Dotąd były to incydenty. Dziś mamy już do czynienia z poważnym zagrożeniem - mówił prezes PiS.

17.34

17.31

Na scenie pojawił się prezes PiS Jarosław Kaczyński.

17.28

Władysław Zenon Ortyl – polski polityk, inżynier, samorządowiec, senator i sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego powitał na konwencji w Rzeszowie Jarosława Kaczyńskiego oraz resztę gości.

17.27

17.25

Konwencja rozpoczęła się od odśpiewania hymnu Polski.

Prawo i Sprawiedliwość kontynuuje cykl spotkań wyborczych. Pierwsze tego dnia odbyło się w Krośnie w kinie Sokół. Podczas niego prezes PiS Jarosław Kaczyński podkreślał, że rodzina jest fundamentem naszej cywilizacji i należy jej bronić.

- Rodzina jest podstawą trwania w sensie biologicznym i sensie kulturowym - powiedział lider Prawa i Sprawiedliwości.

- Musimy obronić szansę na realizację naszych programów, polskie wartości i rodzinę - zaznaczył Jarosław Kaczyński. I przypomniał, że trzeba iść na wybory. Mamy wpływ na to, co wydarzy się 13 października. Jeśli to głosowanie będzie po naszej myśli, wszystko, co podjęliśmy przez ostatnie cztery lata, będzie kontynuowane - zapewnił.

dn

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prezes PiS: Polska nie może być krajem taniej siły roboczej. To musi się skończyć

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2019 16:30
- Przez cztery lata zrobiliśmy bardzo wiele. Najbardziej eksponowane są nasze osiągnięcia w sferze społecznej, takie jakie wspieranie polskich rodzin - powiedział na konwencji regionalnej PiS we Włocławku prezes Jarosław Kaczyński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jarosław Kaczyński: przywróciliśmy warunek demokracji - pluralizm w mediach

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2019 18:10
- Patrzę na przewodniczącego Rady Mediów Narodowych Krzysztofa Czabańskiego, przywróciliśmy coś, co jest warunkiem demokracji, może jeszcze nie pełen, ale jednak jako taki pluralizm w mediach - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński na czwartkowej konwencji we Włocławku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gospodarka i tradycja. Konwencja PiS w Bielsku-Białej

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2019 20:24
- Chcemy obronić polską tradycję i coś, co jest jej najważniejszym elementem - wolność. Polska musi pozostać wyspą wolności i PiS to gwarantuje - powiedział Jarosław Kaczyński na konwencji okręgowej, która odbywa się w Bielsku-Białej na Podbeskidziu.
rozwiń zwiń