X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Obrona wolności i rodziny. Konwencja PiS w Krośnie

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2019 14:25
- Nasi przeciwnicy zapowiadają rewolucję kulturową, która niszczy najbardziej życzliwą człowiekowi cywilizację - chrześcijaństwo - powiedział Jarosław Kaczyński w kinie Sokół w Krośnie, gdzie odbywa się pierwsza niedzielna konwencja okręgowa PiS. Kolejną zaplanowano na godz. 17.00 w Rzeszowie.
Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podczas konwencji w Krośnie
Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podczas konwencji w KrośnieFoto: PAP/Darek Delmanowicz

kaczynski 1200 pap.jpg
Prezes PiS w Kaliszu: naszym celem jest polska wersja państwa dobrobytu

Transmisja wideo:

Tak relacjonowaliśmy konwencję okręgową PiS w Krośnie:

15.20

15.18

Na scenie pojawiają się kolejno członkowie listy wyborczej PiS do Sejmu i Senatu wraz z liderem partii rządzącej, Jarosławem Kaczyńskim.

15.15

- Rozwijamy się w regionie, ale tego nie byłoby, gdyby nie wsparcie PiS. Wcześniej brakowało wsparcia dla tych regionów - mówił Marek Kuchciński.

15.10

- Nie byłoby takich sukcesów i takiego rozwoju Podkarpacia gdyby nie to, że potrafimy grać zespołowo, jesteśmy jedną drużyną - mówił Marszałek Marek Kuchciński podczas konwencji w Krośnie.

15.07

15.04

Na scenie pojawił się lider listy Marek Kuchciński.

15.02

15.00

- Musimy obronić szansę na realizację naszych programów, polskie wartości i rodzinę - mówił prezes PiS.

14.58

14.56

Jarosław Kaczyński: rozwój następuje wtedy, gdy się opłaca, a dzieje się to wtedy, gdy praca jest stosunkowo droga. Robimy wszystko, by zmniejszać obciążenia przedsiębiorców.

14.53

14.50

- Nasz plan realizuje również równość między regionami - stwierdził prezes PiS.

14.46

14.44

- 13 października będziemy bronić wolności, ale także tego wszystkiego, co już zrealizowaliśmy - powiedział Jarosław Kaczyński.

14.42

14.41

Prezes PiS: rodzina jest fundamentem naszej cywilizacji i my będziemy jej bronić.

14.38

14.36

- Nasi przeciwnicy ciągle zmieniają zdanie, składają puste obietnice - stwierdził Jarosław Kaczyński.

14.34

14.33

- W ciągu ostatnich czterech lat zdobyliśmy coś, co jest w polityce bezcenne - wiarygodność - powiedział Jarosław Kaczyński.

14.31

14.29

Na scenie pojawił się prezes PiS Jarosław Kaczyński.

14.27

14.25

Konwencja rozpoczęła się od odśpiewania hymnu Polski.

- Walka o głosy i wyborców musi trwać do samego końca - mówił wielokrotnie Jarosława Kaczyński, dlatego niedzielę spędzi na Podkarpaciu. Prezes PiS będzie tłumaczył, podobnie jak w sobotę w Bielsku-Białej, że 13 października zapadnie wybór: czy Polska będzie na plus, czy jak chce opozycja - na minus.

- Żeby decyzja była pozytywna, musimy zdobyć bezwzględną większość i pracować do ostatniej chwili, każdy dzień wykorzystywać, by przekonać choćby  jedną osobę - tłumaczył lider Prawa i Sprawiedliwości.

Konwencje opozycji

Konwencję wyborczą ma dziś także Koalicja Obywatelska. Konwencja KO rozpocznie się w południe w Warszawie i ma być największym przedwyborczym przedsięwzięciem Koalicji w tej kampanii. Liderzy Koalicji Obywatelskiej zaapelują do wyborców o mobilizację przed wyborczym starciem 13 października. Gościem specjalnym konwencji KO ma być b. prezydent Lech Wałęsa.

sejm obrady free 1200.jpg
Sondaż: rośnie poparcie dla PiS, pięć komitetów ponad progiem wyborczym

Z kolei prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz będzie uczestniczył w konwencjach wyborczych tej partii na Mazowszu (w Radomiu) i w Małopolsce (Pałęcznica, pow. proszowicki).

Lewica w niedzielę odwiedzi woj. dolnośląskie. We Wrocławiu w godzinach popołudniowych Robert Biedroń wraz z Barbarą Labudą i innymi kandydatami Lewicy przejadą się tramwajem, startując z przystanku Opera. Rano w stolicy woj. dolnośląskiego ze swoimi wyborcami spotka się też kandydatka Lewicy Agnieszka Dziemianowicz-Bąk. Wydarzenia Lewicy odbędą się również w Jeleniej Górze i w Wałbrzychu.

>>>[CZYTAJ RÓWNIEŻ]>>>Prezes PiS: proszę o pełną mobilizację, sondaże nie wygrywają. Każdy głos może zadecydować

Wybory parlamentarne odbędą się 13 października.

mr/dn

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prezes PiS w Płocku: trzynasta i czternasta emerytura będą na stałe

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2019 16:00
- Polityka społeczna PiS nie będzie utrzymana, jeśli nastąpi zmiana władzy. Nasi przeciwnicy nigdy nie dotrzymywali słowa. Każdy z nas musi o tym pamiętać  - powiedział Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości, podczas konwencji regionalnej partii w Płocku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jarosław Kaczyński: chcemy, żeby Polacy żyli na wysokim poziomie

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2019 16:39
- Potraktowaliśmy władzę poważnie. Rząd bardzo ciężko pracował i to przyniosło efekty we wszystkich dziedzinach - mówił na konwencji w Koszalinie prezes PiS Jarosław Kaczyński. Zwrócił uwagę na wielką rolę rodziny w społeczeństwie. - Musimy bronić wartości, a na pierwszym miejscu rodziny i dzieci - podkreślił.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gospodarka i tradycja. Konwencja PiS w Bielsku-Białej

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2019 20:24
- Chcemy obronić polską tradycję i coś, co jest jej najważniejszym elementem - wolność. Polska musi pozostać wyspą wolności i PiS to gwarantuje - powiedział Jarosław Kaczyński na konwencji okręgowej, która odbywa się w Bielsku-Białej na Podbeskidziu.
rozwiń zwiń