X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Jacek Protasiewicz zakpił z Neumanna, Schetyny i Budki: gang Olsena

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2019 13:49
Taśmy, które w piątek opublikowała TVP Info, całkowicie zdominowały dyskusję medialną. Słowa, które wypowiedział Sławomir Neumann oburzyły wielu polityków, dziennikarzy i publicystów. "Jeśli będziesz w Platformie, będę cię k***a bronił jak niepodległości", "w Tczewie są same p***eby, rzygam Tczewem" - to tylko niektóre z cytatów szefa klubu parlamentarnego PO-KO. Do sprawy postanowił odnieść się Jacek Protasiewicz.
Od lewej: przewodniczący klubu PO-KO Sławomir Neumann , przewodniczący PO Grzegorz Schetyna oraz poseł PO Borys Budka
Od lewej: przewodniczący klubu PO-KO Sławomir Neumann , przewodniczący PO Grzegorz Schetyna oraz poseł PO Borys BudkaFoto: PAP/Adam Warżawa

Nagrania ze spotkania Sławomira Neumanna z lokalnymi działaczami PO z Tczewa opublikowała TVP Info. Spotkanie miało na celu wyłonienie kandydata partii na prezydenta miasta. Rozmowy odsłaniają kulisy brutalnej politycznej gry wewnątrz Platformy.

neumann 1200 pap.jpg
Taśmy Sławomira Neumanna. "Wypowiedzi skandaliczne, haniebne i niegodne"

- Rzygam tym Tczewem. Słowo honoru ci daję, rzygam Tczewem. (...) Dlatego, mówiąc szczerze, nie chcę zajmować się Tczewem, bo tam są same p***by, naprawdę. (...) Na wybory idą głosować ludzie, którzy g***o się interesują. Nie wiedzą, kto jest. I będą widzieli w Polsce atakowanych niepisowskich prezydentów z aktami oskarżenia - mówił szef PO-KO.

Jacek Protasiewicz: PO czeka nieuchronna porażka

Głos w sprawie zabrał Jacek Protasiewicz, który kiedyś był prominentnym działaczem PO, a obecnie jako polityk Unii Europejskich Demokratów zajmuje pierwsze miejsce na liście kandydatów PSL do Sejmu w okręgu wrocławskim.

Polityk napisał, że "szkoda mu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej", która musi bronić słów "nie do obrony".

twitter.com/pb

Czytaj także

"Platforma w pigułce", "czysta hipokryzja". Internauci komentują "taśmy Neumanna"

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2019 10:10
TVP Info opublikowało w piątek nagrania z kuluarowych rozmów polityków Platformy Obywatelskiej. Słychać na nich szefa klubu PO-KO, który mówił m.in. o zasadach panujących w partii. "Jeśli będziesz w Platformie, będę cię k***a bronił jak niepodległości", "w Tczewie są same p***eby, rzygam Tczewem" - mówił Neumann. Internauci są oburzeni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

O czym wie S. Neumann? "Adamowicza można było wyprowadzić w kajdankach"

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2019 12:53
"Jedynym gościem jest Adamowicz, który ma absolutnie mega twarde rzeczy, które mogłyby go wyprowadzić w kajdankach" - mówił Sławomir Neumann na taśmach ujawnionych przez TVP Info. Z tych słów wynika, że szef klubu parlamentarnego PO-KO znał ciężar zarzutów postawionych Pawłowi Adamowiczowi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Taśmy Neumanna". P. Jaki: zaczynam akcję ich tłumaczenia w Parlamencie Europejskim

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2019 23:31
Zaczynam akcję tłumaczenia na różne języki upublicznionych w piątek nagrań z udziałem Sławomira Neumanna dla wszystkich w Parlamencie Europejskim, aby zrozumieli, dlaczego w Polsce jest potrzebna reforma sadownictwa - poinformował na Twitterze eurodeputowany PiS Patryk Jaki.
rozwiń zwiń