X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Jaka pomoc dla seniorów? 43 proc. badanych chce emerytury bez podatku

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2019 09:42
43 proc. badanych w sondażu Instytutu Badań Pollster dla "Super Expressu" uznało, że zwolnienie emerytur z podatku byłoby najbardziej pożądanym rozwiązaniem problemów najbiedniejszych seniorów.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: shutterstock.com

horała_1200.jpg
Marcin Horała: program PiS dla emerytów jest konkretny i wiarygodny

W sondażu zapytano Polaków, jak rząd powinien pomóc seniorom. 43 proc. respondentów opowiedziało się za wprowadzeniem emerytury bez podatku. 18 proc. badanych uważa, że rząd powinien wprowadzić darmowe leki dla wszystkich seniorów.

PO 11 proc. badanych opowiedziało się za 500+ dla wszystkich emerytów oraz za trzynastą i czternastą emeryturą na stałe. 9 proc. badanych chce wyższej waloryzacji emerytur.

Sondaż przeprowadzono 1-2 października 2019 r. na próbie 1088 dorosłych Polaków.

pb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Eksperci o światowych powiązaniach naszej gospodarki i propozycjach ws. emerytur

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2019 11:29
26 i 27 września odbywa się w Siedlcach piąta edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego, którego temat przewodni to "Państwo - Gospodarka - Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości". O tym, na ile ryzyka takie jak Brexit, spowolnienie w gospodarce światowej, czy wojny celne będą miały realny wpływ na naszą gospodarkę, rozmawiali goście Rządów Pieniądza: Andrzej Kensbok (KGHM Polska Miedź) i dr Marian Szołucha (Akademia Vistula).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premier: nasze realne działania oznaczają lepszą jakość życia milionów seniorów

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2019 08:04
"Polski model dobrobytu to państwo przyjazne osobom w każdym wieku. Nasze realne działania - przywrócony wiek emerytalny, 13. emerytura+, 700 mln zł na Leki75+ czy Opieka75+ - oznaczają lepszą jakość życia milionów seniorów" - napisał na Twitterze premier Mateusz Morawiecki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prof. Józefa Hrynkiewicz: w opiece senioralnej wielkie znaczenie mają rządowe programy

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2019 19:23
O polityce senioralnej, na którą składają się: opieka rodziny oraz rządowe czy samorządowe programy społeczne -  dotyczące m.in. 13. i 14. emerytury, świadczeniu 500+ dla osób niesamodzielnych, dzienne domy opieki, mówiła w Polskim Radiu 24 prof. Józefa Hrynkiewicz.
rozwiń zwiń