X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Trumna z ciałem Kornela Morawieckiego w Sali Kolumnowej. Wieczorem czuwanie w katedrze

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2019 06:51
W Sali Kolumnowej Sejmu zostanie dziś o godz. 13.00 wystawiona trumna z ciałem Marszałka Seniora Kornela Morawieckiego. Wcześniej w Sejmie odbędą się uroczystości pożegnalne.
Kornel Morawiecki
Kornel MorawieckiFoto: East News/STEFAN MASZEWSKI/REPORTER

Osoby, które będą chciały oddać hołd Kornelowi Morawieckiemu i pożegnać go w Sejmie, mogą to uczynić do godziny 19.00. Do tego czasu można też wpisywać się do księgi kondolencyjnej, która od wtorku jest wyłożona w holu głównym Sejmu.

artykolowka.jpg
Kornel Morawiecki. Zobacz stronę specjalną

W południe w Sejmie rozpoczną się uroczystości pożegnalne Kornela Morawieckiego. Wezmą w nich udział najważniejsi urzędnicy państwowi. Od 13.00 przy trumnie będzie pełniona warta honorowa.

O 19.00 trumna z ciałem Kornela Morawieckiego zostanie wyniesiona z Sejmu i w kondukcie przeniesiona do Katedry Polowej Wojska Polskiego przy ulicy Długiej, gdzie o 20.30 rozpocznie się czuwanie. W kondukcie przejdą najważniejsze osoby w państwie.

Pogrzeb Kornela Morawieckiego odbędzie się w sobotę, msza w Katedrze Polowej Wojska Polskiego rozpocznie się o 12.00.

Marszałek senior zostanie pochowany na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. Ceremonię pogrzebową zaplanowano tam około 15.00.

fc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Prowadź nas, Polsko". Pamiętne przemówienie Kornela Morawieckiego

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2019 20:20
- Żyjemy nie tylko dla siebie. Żyjemy i umieramy dla innych. Polska ma rosnąć, ma rozwijać się nie tylko dla Polaków - mówił Kornel Morawiecki 12 listopada 2015 roku, rozpoczynając pierwsze posiedzenie Sejmu VIII kadencji. Kiedy skończył przemawiać, brawa bili mu wszyscy, bez względu na partyjne barwy. 
rozwiń zwiń