X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Szef MON: WAT jest silną marką akademicką, zapewnimy jej odpowiednie warunki do rozwoju

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2019 15:09
Szef MON Mariusz Błaszczak wziął udział w inauguracji roku akademickiego w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Kierując swoje słowa do studentów uczelni wojskowej zapewnił, że Polski rząd może stworzyć odpowiednie warunki dla ich rozwoju.
Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego w klubie Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie
Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego w klubie Wojskowej Akademii Technicznej w WarszawieFoto: PAP/Rafał Guz

Mariusz Błaszczak tłumaczył, że na społeczność akademicką WAT składają się wybitni naukowcy, profesorowie i nauczyciele oraz świetni studenci. - Świetni ludzie, emanuje z nich żądza wiedzy. Wiele mogą osiągnąć - podkreślił.

Błaszczak 1200.jpg
Szef MON: dbamy o rozwój myśli wojskowej, ta akademia służy identyfikacji zagrożeń

- Tylko czy stworzono im odpowiednie warunki do tego, żeby mogli się kształcić, żeby mogli osiągnąć te cele, które sobie założyli, żeby mogli zdobyć wiedzę? - pytał szef MON.

Dlatego, jak powiedział, dokonał porównania - zestawił rozporządzenie szefa MON z 2014 r. (rządy PO-PSL) ze swoim rozporządzeniem z lutego tego roku dot. limitów przyjęć na studia dla kandydatów na żołnierzy. Jak stwierdził Mariusz Błaszczak, pięć lat temu limit ten dla WAT wynosił 264 miejsca, a w tym roku jest to już 889 miejsc.

- Jest to zmiana dogłębna. (...) Stworzyliśmy (rząd PiS) system, który kształci młodych ludzi już od szkoły średniej. (...) Okazuje się, że Polski rząd może stworzyć odpowiednie warunki dla waszego rozwoju. Okazje się, że trzeba chcieć i trzeba umieć to zrobić - mówił minister obrony narodowej do studentów WAT.

Zapewnił, że rząd PiS ma wolę i potrafi stworzyć warunki, by studenci mogli podnosić swoje umiejętności i wykorzystali szansę życiową jaka przed nimi stoi. - Stworzyliśmy warunki bezpieczeństwa dla Polski i Polaków - zaznaczył.

mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mariusz Błaszczak o zakupie F-35: wzmocnią bezpieczeństwo Polski oraz wschodniej flanki NATO

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2019 20:16
Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak podkreślił, że posiadanie samolotu F-35 przez polskie siły powietrzne kilkukrotnie podniesie poziom zdolności naszego lotnictwa oraz wzmocni bezpieczeństwo Polski i całej wschodniej flanki NATO.
rozwiń zwiń