X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Szef MON: dbamy o rozwój myśli wojskowej, ta akademia służy identyfikacji zagrożeń

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2019 10:43
- Akademia Sztuki Wojennej służy identyfikacji zagrożeń i poszukiwaniu odpowiedzi na nie - powiedział minister obrony Mariusz Błaszczak, który wziął udział w inauguracji roku akademickiego na tej uczelni.
Audio
  • Mariusz Błaszczak na inauguracji roku akademickiego w ASzWoj (IAR)
Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak przemawia podczas inauguracji roku akademickiego w Akademii Sztuki Wojennej
Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak przemawia podczas inauguracji roku akademickiego w Akademii Sztuki WojennejFoto: PAP/Tomasz Gzell

- Wojsko Polskie modernizuje się, jest to proces który w ostatnim czasie został bardzo zdynamizowany - tłumaczył szef MON, powołując się na zakupy zestawów Patriot i HIMARS od USA, negocjacje w sprawie F-35 oraz kontrakty z polskim przemysłem zbrojeniowym na kolejne karabinki Grot, samobieżne moździerze Rak i armatohaubice Krab.

1200_Błaszczak_Radom_PAP.jpg
Szef MON podpisał umowę na kolejne dostawy broni. "Polska musi być bezpieczna"

- Nawet najnowocześniejszy sprzęt nie będzie mógł być wykorzystany, tak jak należy, jeżeli nie będziemy dbać również o myśl, o rozwój myśli wojskowej. Akademia Sztuki Wojennej służy temu, żeby identyfikować zagrożenia, szukać na nie odpowiedzi - powiedział Mariusz Błaszczak.

Akademia Sztuki Wojennej działa od 1 października 2016 roku, została powołana w miejsce Akademii Obrony Narodowej w warszawskim Rembertowie. Uczelnia kształci oficerów na potrzeby dowództw, sztabów, instytucji wojskowych i cywilnych związanych z bezpieczeństwem i obronnością państwa. Akademia prowadzi także publiczne kształcenie cywilne na studiach pierwszego i drugiego stopnia oraz na studiach podyplomowych.

mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zmiana dowództwa w Centrum Eksperckim Kontrwywiadu NATO. Szef MON: razem jesteśmy silniejsi

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2019 13:30
Razem jesteśmy silniejsi - mówił w poniedziałek w Krakowie szef MON Mariusz Błaszczak podczas ceremonii przekazania dowództwa w Centrum Eksperckim Kontrwywiadu NATO. Do grona państw współtworzących Centrum dołączyły USA.
rozwiń zwiń