X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Premier: jestem dumny, że polska policja nabiera nowego kształtu

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2019 15:57
- Dziękuję za waszą odwagę i bohaterstwo. Wiem, że dzięki Wam będziemy żyli w coraz bezpieczniejszym państwie - mówił premier Mateusz Morawiecki podczas uroczystości wręczenia wyróżnień dla funkcjonariuszek i funkcjonariuszy policji, którzy uratowali zdrowie i życie innych. Wyróżnienie policjantów i policjantek odbywa się w ramach akcji #BohaterwMundurze.
Audio
  • M. Morawiecki: dzięki policji społeczeństwo czuje się bezpieczne (IAR)
  • Elżbieta Witek: służba w policji jest misją (IAR)
  • M. Kamiński: poprawimy sytuację prawną i materialną polskich policjantów (IAR)
Premier Mateusz Morawiecki podczas uroczystości wręczenia wyróżnień funkcjonariuszom policji
Premier Mateusz Morawiecki podczas uroczystości wręczenia wyróżnień funkcjonariuszom policjiFoto: PAP/Wojciech Olkuśnik

- Jestem dumny z tego, że mundur policjanta i polska policja, jeśli mogę tak powiedzieć, nabiera nowego kształtu, nowych barw - mówił szef rządu. Mateusz Morawiecki dodał, że od kilku lat widać, że policja "zrzuciła z siebie piętno słusznie minionego systemu". - Budujecie państwo policjanci i policjantki policję w oparciu o nowy etos - powiedział szef rządu.

Zobacz bohaterów w mundurach - materiał Wojciecha Cegielskiego (Polskie Radio)

policja EastNews 1200.jpg
5 tys. policjantów wyjedzie na polskie drogi. To w ramach wspólnej europejskiej akcji

"Jestem dumny z tego, że polska policja nabiera nowego kształtu"

Mateusz Morawiecki przekonywał, że rząd będzie "robił wszystko" od strony sprzętu i wsparcia dla policji, żeby "mogła się wzmacniać i była chlubą polskiego państwa".

- Jestem dumny z tego, że polska policja nabiera nowego kształtu, nowych barw. Policjanci i policjantki budują policję w oparciu o nowy etos. Na służbie lub po służbie jesteście gotowi do niesienia pomocy ludziom. Drodzy policjanci i policjantki, dziękuję, że cierpliwie służycie polskiemu społeczeństwu - mówił premier.

telefon internet 1200.jpg
Policja podsumowała akcję "Telefony". Ponad 14 tys. wykroczeń

Premier: dzięki policjantom społeczeństwo czuje się coraz bardziej bezpieczne

- Cierpliwie służycie polskiemu społeczeństwu, chronicie manifestacje i kontrmanifestacje. Dużo was tam jest, ale dobrze, bo przynajmniej przebiegają one spokojnie i pokojowo. A wiemy, iż nawet na zachód od naszej granicy nie zawsze tak jest. To jest bezpieczeństwo w praktyce - mówił szef rządu.

Mateusz Morawiecki zaznaczył, iż dzięki policjantom "społeczeństwo czuje się coraz bardziej bezpieczne". - Cztery lata temu 66 proc. ankietowanych odpowiedziało, iż czuje się bezpiecznie w swojej okolicy. Dzisiaj jest to blisko 90 proc. - zaznaczył. Jak dodał obecnie mamy już "do czynienia z policją w nowym mundurze w znaczeniu symbolicznym i faktycznym". - To jest wielka zmiana - podkreślił Mateusz Morawiecki.

pb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mateusz Morawiecki: zawsze będziemy bronić dobrego imienia Polski

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2019 16:50
- Zawsze będziemy bronić dobrego imienia Polski, polskiej tradycji, wiary i kultury. Nie można dopuszczać do bezczeszczenia naszej wiary, religii. Będziemy bronić tych wartości. Polskość to także wierność ideałom - mówił premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania z mieszkańcami Świdnicy.
rozwiń zwiń