X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Próbowali wyprać pół miliona euro. Wpadli na granicy

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2019 09:50
Próbę nielegalnego wwiezienia do Polski z Ukrainy 500 tys. euro udaremnili strażnicy graniczni na przejściu w Hrebennem. - Zatrzymano cztery osoby -  poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zamościu Artur Szykuła.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Straz_Graniczna / Twitter

2-167278.jpg
Wielka fabryka nielegalnych papierosów. Rozbito międzynarodowy gang

- Zatrzymane zostały cztery osoby w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa prania brudnych pieniędzy. Śledztwo w tej sprawie wszczęła Prokuratura Okręgowa w Zamościu - powiedział Artur Szykuła.

Troje obywateli Ukrainy i jeden Chorwacji

Do zatrzymania doszło w sobotę na przejściu granicznym w Hrebennem. Strażnicy graniczni zatrzymali troje obywateli Ukrainy i obywatela Chorwacji. Usiłowali oni samochodem osobowym przewieźć z Ukrainy do Polski, bez zgłoszenia, kwotę 500 tys. euro.

Ze względu na dobro śledztwa prokuratura nie ujawnia więcej szczegółów tej sprawy.

Portal RMF FM, który pierwszy poinformował o tej sprawie, podał, że według mediów ukraińskich jedną z zatrzymanych osób jest była żona szefa ukraińskiej policji.

kstar

Czytaj także

Likwidacja nielegalnych fabryk. Przejęto niemal 10 mln papierosów

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2019 10:50
Centralne Biuro Śledcze Policji, Służba Graniczna i Krajowa Administracja Skarbowa przeprowadziły wspólną akcję, w wyniku której zlikwidowano 3 nielegalne fabryki papierosów. Przejęto prawie 10 ton tytoniu. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Straż Graniczna zlikwidowała fabrykę metamfetaminy. Zabezpieczono substancje warte 650 tysięcy złotych

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2019 09:34
- Funkcjonariusze Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej zlikwidowali wytwórnię metamfetaminy i zatrzymali trzech cudzoziemców, trudniących się produkcją i dystrybucją narkotyków - poinformowała ppor. Dagmara Bielec-Janas, rzeczniczka Nadwiślańskiego Oddziału SG.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przemytnik imigrantów zatrzymany na przejściu w Medyce. Był poszukiwany przez Francję

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2019 12:03
Funkcjonariusze Straży Granicznej z Medyki na Podkarpaciu zatrzymali 34-letniego Ukraińca, za którym władze Francji wydały Europejski Nakaz Aresztowania. Mężczyzna jest podejrzany o przerzut imigrantów z Francji do Anglii przez kanał La Manche.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wielka fabryka nielegalnych papierosów. Rozbito międzynarodowy gang

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2019 12:00
Papierosy i tytoń o wartości ponad 7 mln zł ujawnili funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej, CBŚP i KAS w Olsztynie. Grupa przestępcza zajmowała się nabywaniem, produkcją i sprzedażą papierosów i krajanki tytoniowej. Zatrzymano 7 mężczyzn. To obywatele Białorusi, Ukrainy i Polski. 
rozwiń zwiń