X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Sondaż: ponad 66 proc. Polaków przekonanych o zwycięstwie PiS

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2019 10:12
Z sondaży przeprowadzanych w ostatnich tygodniach przez kilka pracowni wynika, że PiS uzyska w wyborach 45,7 proc. głosów co przełoży się na 246 mandatów i pozwoli na samodzielne rządy. Z badania dla "Rzeczpospolitej" wynika, że zwycięstwa PiS spodziewa się 66,8 proc. Polaków.
Sala plenarna Sejmu
Sala plenarna SejmuFoto: flickr.com

Kolejne sondaże wskazują, że poparcie dla PiS utrzymuje się na poziomie 40-45 proc.

Z prognozy opublikowanej w czwartek przez Onet na podstawie analizy sondaży przeprowadzanych w ostatnich tygodniach przez kilka pracowni wynika, że PiS uzyska w wyborach poparcie na poziomie 45,7 proc. głosów.

Jarosław Kaczyński Katowice PAP 1200 .jpg
Jarosław Kaczyński: Polska będzie krajem na poziomie zachodu UE już na stałe

Według ostatniego sondażu IBRiS dla "Rzeczpospolitej" partia Jarosława Kaczyńskiego może liczyć na 42,4 proc. głosów.

Samodzielne rządy KO wskazuje 4,1 proc. Polaków

Z kolei z badania SW Research dla rp.pl, 38 proc. respondentów, spodziewa się wygranej PiS i zdobycia przez tę partię większości bezwzględnej w Sejmie. 28,8 proc. sądzi, że wygra PiS, ale nie uzyska większości bezwzględnej. Łącznie zwycięstwa PiS spodziewa się 66,8 proc. ankietowanych.

>>> [CZYTAJ TAKŻE] Sondaż: ponad połowa Polaków popiera podniesienie płacy minimalnej

O wygranej Koalicji Obywatelskiej, ale bez uzyskania większości bezwzględnej jest przekonanych 10,5 proc. badanych, a w wygraną KO i uzyskanie przez nią większości bezwzględnej - 4,1 proc. Łącznie zwycięstwa Koalicji Obywatelskiej spodziewa się 14,6 proc. Polaków.

Jedynie 4,1 proc. uważa, że wybory wygra inna partia. W całym kraju zarejestrowano pięć komitetów PiS, KO, PSL, który startuje z Kukiz'15; Lewicy i Konfederacji.

Rzeczpospolita, paw/

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Hattrick Kaczyńskiego". PiS pochwaliło się nowym spotem wyborczym

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2019 13:24
W nowym spocie wyborczym PiS przypomina najważniejsze punkty swojego programu, które zaprezentowano podczas niedawnej konwencji w Lublinie. Tzw. hattrick Kaczyńskiego zawiera zapowiedź podniesienia płacy minimalnej, wyżych emerytur i wyrównania dopłat dla rolników.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wybory parlamentarne. PiS dubluje KO, w Sejmie cztery partie

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2019 15:32
Gdyby wybory parlamentarne odbywały się we wrześniu 46 proc. zadeklarowanych wyborców poparłoby Prawo i Sprawiedliwość, a 23 proc. Koalicję Obywatelską; 8 proc. głosowałoby na PSL, a 5 proc. na SLD - wynika z wrześniowego sondażu CBOS. Frekwencja wyniosłaby 72 proc.
rozwiń zwiń