X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Sprawdź swój słuch - Polskie Radio zaprasza na bezpłatne badania

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2019 07:12
Przed budynkiem Polskiego Radia w Warszawie przy Alei Niepodległości można bezpłatne zbadać słuch. Od godziny 8.00 do 15.00 na wszystkich chętnych w specjalnym słuchobusie czekają specjaliści z Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu.
Audio
  • Darmowe badania są częścią programu "Po Pierwsze Zdrowie" (IAR)
Gmach Polskiego Radia
Gmach Polskiego RadiaFoto: Krzysztof Plona/Polskie Radio

pixabay słuchaczka_1200.jpg
"Po pierwsze zdrowie". Badanie słuchu niezwykle ważne

Na badania powinien zgłosić się każdy, kto odczuwa, że gorzej słyszy. Na przykład otoczenie im sugeruje, że nie dosłyszy, albo bliscy mówią, że ciągle muszą coś im coś powtarzać - radzi audiolog, foniatra doktor Elżbieta Włodarczyk z Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu.

Badanie trwa parę minut i jest bezbolesne. Najpierw lekarz specjalnym videootoskopem ogląda uszy, a później jest wykonywane przesiewowe badanie słuchu.

Szereg specjalistów

Darmowe badania są częścią programu Po Pierwsze Zdrowie realizowanego między innymi przez Światowe Centrum Słuchu oraz Komitet Nauk Klinicznych PAN we współpracy z Polskim Radiem i Telewizją Polską.

Przed gmachem Telewizji Polskiej będzie można skorzystać z porad specjalistów: periodontologów, okulistów, laryngologów, audiologów, foniatrów, kardiologów, urologów, chirurgów, hematologów, psychiatrów oraz dietetyków.

pb

Czytaj także

Prof. Henryk Skarżyński: Mobilne Centrum Słuchu to w pełni wyposażony gabinet lekarski

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2017 09:51
- Wszyscy, którzy przyjdą dziś pod budynek Polskiego Radia będą mogli skorzystać z konsultacji lekarskiej audiologicznej, otolaryngologicznej czy foniatrycznej - mówi w "Sygnałach dnia" prof. Henryk Skarżyński, dyrektor Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bezpłatne badanie słuchu w Mobilnym Centrum przed budynkiem Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2019 09:05
W Warszawie można dziś bezpłatnie zbadać słuch. Przed budynkiem Polskiego Radia przy alei Niepodległości w godzinach od 8.00 do 15.00 w Mobilnym Centrum Słuchu na chętnych czekają specjaliści z dziedziny laryngologii, audiologii i foniatrii, którzy będą udzielać porad. Badania przesiewowe będą wykonywane w ramach programu "Po pierwsze zdrowie".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prof. Henryk Skarzyński: sami pomagamy sobie gorzej słyszeć

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2019 13:56
- Na podstawie przeprowadzanych badań słuchu przekonujemy się, że skala problemu jest coraz większa i dotyczy każdej populacji - mówi w audycji "W samo południe" dyrektor Światowego Centrum Słuchu profesor Henryk Skarżyński.
rozwiń zwiń