X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Prezes PiS: dzięki nam Polska pozostanie wyspą wolności

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2019 14:00
- Nie możemy dać sobie narzucić tendencji z zachodu, który przeprowadza tutaj ofensywę. Nie możemy tego zaakceptować. W tej naszej drodze do celu Polska pozostanie wyspą wolności - powiedział Jarosław Kaczyński podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Legnicy.
Prezes partii rządzącej Jarosław Kaczyński podczas regionalnej konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Legnicy
Prezes partii rządzącej Jarosław Kaczyński podczas regionalnej konwencji Prawa i Sprawiedliwości w LegnicyFoto: PAP/Jan Karwowski

1200_PAP_Kaczyński_Wrocław.jpg
Prezes PiS: musimy obronić polską rodzinę przed groźną, ideologiczną ofensywą

Chcemy, aby Polacy odzyskali to, czego tak najbardziej potrzebują - pewności siebie w odniesieniu do krajów bogatszych. Nasz wysiłek w tej kampanii zmierza ku temu, aby świadomość Polaków była jak największa - mówił prezes PiS.

Jarosław Kaczyński zwrócił uwagę na drogę, jaką przeszło ugrupowanie Prawa i Sprawiedliwości. - Szliśmy przed 4 lata drogą intensywnej polityki społecznej. I chcemy zmierzać nią nadal. W ciągu 4 latach przeprowadzaliśmy działania, które można nazwać wstępnymi. Dziś nadszedł czas, aby skonkretyzować nasz cel, którym jest państwo dobrobytu - podkreślił prezes PiS. 

- Cały nasz plan ma całkowicie przemyślany i racjonalny charakter. Jest wynikiem konieczności i potrzeby. Musimy się zrównać z krajami Europy Zachodniej, musimy to zrobić najszybciej jak się da - mówił J. Kaczyński.

- Musimy podtrzymać naszą tradycję. Musimy podtrzymać polską rodzinę. My chcemy rodziny opartej na pewnej równości - kobiety i mężczyzny. Chcemy, żeby ta rodzina wychowywała dzieci. (...) Nasi przeciwnicy, którzy szukają dziury w całym, mówią, że mam coś przeciwko samotnym matkom. Nie, proszę Państwa. (...) Rodzina w postaci dwóch tatusiów i dzieci? My się na to nie zgadzamy. (...) Każdy się rodzi kobietą lub mężczyzną - zaznaczył prezes PiS.

- Nie możemy dać sobie narzucić tendencji z Zachodu, który przeprowadza tutaj ofensywę. Nie możemy tego zaakceptować - mówił Jarosław Kaczyński. - W tej naszej drodze do celu Polska pozostanie wyspą wolności - podkreślił.

pb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jarosław Kaczyński: skałą, na której należy w Polsce budować, jest rodzina

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2019 13:10
- Nasza formacja służąc Polsce, służąc polskiej rodzinie, wykonując swoje zobowiązania, swoje zapowiedzi okazała się wiarygodna. Rodzina jest skałą, na której trzeba budować - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas pierwszej z cyklu konwencji tematycznychm, która odbywała się w Łodzi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

O modelu państwa dobrobytu i rodzinie. Konwencje PiS na Dolnym Śląsku

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2019 17:14
- Polskie państwo, a w szczególności sądownictwo, wymaga naprawy - mówił na konwencji w Wałbrzychu prezes PiS Jarosław Kaczyński. Weekendowe konwencje wyborcze PiS mają być miejscem, w którym czołowi politycy partii rządzącej omawiają punkty ogłoszonego w sobotę programu wyborczego, noszącego nazwę "Polski model państwa dobrobytu".
rozwiń zwiń