X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Krzyż jest znakiem zwycięstwa". Proboszcz archikatedry warszawskiej zaprasza na "Polskę pod Krzyżem"

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2019 13:17
Ksiądz Bogdan Bartołd, proboszcz archikatedry świętego Jana Chrzciciela w Warszawie, apeluje o włączenie się w akcję modlitewną "Polska pod Krzyżem".
Proboszcz archikatedry ks. Bogdan Bartołd
Proboszcz archikatedry ks. Bogdan BartołdFoto: PAP/Rafał Guz

Do akcji zostało już zgłoszonych ponad 1000 miejsc w Polsce i na świecie, w których wierni będą się modlić w łączności duchowej z uczestnikami głównego wydarzenia na lotnisku w Kruszynie pod Włocławkiem.

Polska pod krzyżem facebook-1200.jpg
Polska pod Krzyżem. Włocławek czeka na pielgrzymów

Ksiądz Bogdan Bartołd powiedział, że ta akcja ewangelizacyjna to wielka prośba do Pana Boga o błogosławieństwo dla nas wszystkich. - Akcja "Polska pod Krzyżem" jest przede wszystkim wielkim wołaniem do Pana Boga o siłę, o moc dla każdego z nas. Dlaczego stajemy pod krzyżem? Bo krzyż dla nas, ludzi wierzących, jest znakiem zwycięstwa. Znakiem zwycięstwa nad szatanem, nad złem, a przede wszystkim - jest to znak wielkiej miłości Pana Boga do człowieka - zaznaczył ksiądz Bogdan Bartołd.

Polska pod Krzyżem też w Warszawie

Proboszcz archikatedry świętego Jana Chrzciciela zaprasza wszystkich chętnych do włączenia się do wspólnej modlitwy. - W archikatedrze świętego Jana Chrzciciela w Warszawie o 15.00 będzie modlitwa adoracji i będzie możliwość oddania czci relikwiom Krzyża Świętego. Chcemy włączyć się w ten wielki nurt wspaniałej polskiej, europejskiej i światowej modlitwy, ponieważ wierzymy, że moc modlitwy ma moc wszystko zmienić - dodał duchowny.

Sobotnie spotkanie modlitewne, dla którego poparcie wyraził papież Franciszek, odbędzie się w święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Droga Krzyżowa będzie transmitowana przez Program Pierwszy Polskiego Radia i TVP1, od 20.15 do 22.15.

pg

Czytaj także

Bp Mering o akcji "Polska pod Krzyżem": poprzez takie zgromadzenie poznajemy swoją siłę

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2019 10:05
- Trzeba wrócić pod krzyż, żeby przypomnieć sobie, że wszystkie te ataki na chrześcijan, Kościół i instytucje katolickie, to nie jest nic nowego - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 biskup włocławski Wiesław Alojzy Mering.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska pod Krzyżem: cały ból i cierpienie można zostawić Chrystusowi

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2019 07:00
Nawet milion osób może spotkać się na nabożeństwie "Polska pod Krzyżem" 14 września w święto Podwyższenia Krzyża Świętego. O sile, która płynie z wiary, portalowi PolskieRadio24.pl mówi Maciej Bodasiński, współorganizator spotkania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Papież Franciszek poparł akcję "Polska pod Krzyżem": wypraszajcie dar zwycięstwa dobra nad złem

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2019 12:11
Papież Franciszek podczas środowej audiencji generalnej odniósł się do akcji ewangelizacyjnej "Polska pod Krzyżem" i poparł inicjatywę Fundacji Solo Dios Basta. Wezwał on również Polaków, by modlili się o zwycięstwo dobra nad złem.
rozwiń zwiń