X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Dziś posiedzenie Sejmu. Posłowie zajmą się prawem zamówień publicznych

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2019 06:38
Podczas rozpoczynającego się dziś posiedzenia Sejmu planowane jest między innymi drugie czytanie rządowego projektu ustawy - Prawo zamówień publicznych. Ma to być kompleksowy dokument, regulujący cały proces zamówień. 
Audio
  • W Sejmie m.in. o jawności majątku rodzin polityków. Relacja Małgorzaty Naukowicz (IAR)
Sejm
SejmFoto: Twitter.com

Minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz wyjaśniała, że dzięki nowym rozwiązaniom ma zwiększyć się konkurencyjność i efektywność zamówień.

Jarosław Kaczyński 1200.jpg
Jarosław Kaczyński: priorytetem PiS jest zachęcanie Polaków do powrotu z emigracji

Chodzi między innymi o rozwiązania kładące nacisk na lepsze przygotowanie zamówienia, uproszczenia proceduralne, jak również o większą przejrzystość postępowań. Zakłada się, że nowe prawo zamówień publicznych będzie obowiązywać od 1 stycznia 2021 roku. 

Przerwane posiedzenie

Rozpoczynające się dziś posiedzenie Sejmu miał trwać do piątku, jednak na wniosek klubu PiS po dzisiejszych obradach zostanie przerwane i wznowione dopiero 15 października, czyli już po wyborach parlamentarnych.

Jak wyjaśnił szef klubu PiS, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, decyzja ta zapadła "ze względu na krótką kampanię wyborczą i prośbę posłów, żeby mogli jechać do swoich okręgów". 

Wicemarszałek Małgorzata Kidawa-Błońska z klubu Platformy Obywatelskiej - Koalicji Obywatelskiej była zdziwiona decyzją o przerwaniu rozpoczynającego się dziś posiedzenia. - To jest pierwszy raz w historii. Ja nie pamiętam, żeby była taka sytuacja, że już po wyborach Sejm nadal pracuje - powiedziała.

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak