X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Byli przedstawiciele władz Wisły Kraków w rękach CBŚP. Wśród nich Marzena S.

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2019 19:11
Funkcjonariusze CBŚP zatrzymali cztery osoby, w tym Marzenę S., byłą Prezes Zarządu Wisła Kraków S.A - poinformowała Prokuratura Krajowa. Chodzi o śledztwo w sprawie niegospodarności w klubie sportowym Wisła Kraków.
Marzena S. podczas konferencji prasowej
Marzena S. podczas konferencji prasowejFoto: PAP/Stanisław Rozpędzik

Na polecenie prokuratora, 10 września 2019 r. funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali cztery osoby: Marzenę S. - C. byłą Prezes Zarządu Wisła Kraków S.A., Roberta S. - byłego Wice Prezesa Zarządu Wisła Kraków S.A. i byłego członka Rady Nadzorczej tego klubu, Tadeusza C. – byłego Przewodniczącego Rady Nadzorczej Wisła Kraków S.A. a także Annę M. - Z. - żonę Grzegorza Z. współkierującego grupą kibiców Wisła Kraków S.A. o nazwie "Sharks" - przekazała Prokuratura Krajowa.

Przestępstwa gospodarcze

Jak poinformowano, chodzi o śledztwo w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej dokonującej przestępstw gospodarczych związanych z wyrządzeniem szkody w mieniu Wisły Kraków S.A. w łącznej kwocie ponad 7 milionów złotych, narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo spowodowania powstania szkody majątkowej w wysokości ponad 2,5 miliona złotych w związku z zawarciem niekorzystnych umów o realizacje usług na rzecz klubu.

"Zakres postępowania dotyczy również zaniechania wypłat wynagrodzeń poszczególnym zawodnikom grającym w klubie, co z kolei stało się przyczyną rozwiązania kontraktów ze stratą finansową Klubu Sportowego Wisła Kraków S.A., a także doprowadzenia do przyznania członkom Zarządu Wisła Kraków S.A. znacznie zawyżonych wynagrodzeń, nadto przywłaszczenia kwoty 824.100 zł" - przekazała PK.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Regionalna w Poznaniu.

mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Były właściciel Wisły aresztowany. Jakub M. z zarzutami oszustwa i usiłowania oszustwa

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2019 14:27
Sąd uwzględnił wniosek prokuratora i zastosował tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy wobec byłego właściciela Wisły Kraków Jakuba M. - poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie prokurator Łukasz Łapczyński. 
rozwiń zwiń