X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Jarosław Kaczyński będzie kontynuował objazd po kraju. Prezes PiS odwiedzi kolejne województwa

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2019 09:30
W czwartek prezes PiS Jarosław Kaczyński weźmie udział w dwóch konwencjach okręgowych na Pomorzu. W weekend odwiedzi woj.: łódzkie, wielkopolskie oraz dolnośląskie - wynika z informacji uzyskanych w sztabie wyborczym ugrupowania.
Prezes PiS Jarosław Kaczyński
Prezes PiS Jarosław KaczyńskiFoto: PAP/Darek Delmanowicz

- Prezes PiS kontynuuje objazd po kraju, w czwartek odwiedzi Gdańsk oraz Słupsk, gdzie odbędą się nasze konwencje okręgowe - poinformował jeden ze sztabowców PiS.

Czytaj więcej
mid-19907050.jpg
Jarosław Kaczyński: dla PiS najważniejsze są rodzina oraz naród

>>> [ZOBACZ TAKŻE] Prezes PiS musi po wyborach przejść dwie operacje. "To najlepszy czas"

Dodał, że nie będzie to jedyna aktywność Jarosława Kaczyńskiego w tym tygodniu. - Przed nami chyba jak dotąd najbardziej aktywny kampanijnie weekend prezesa PiS. W sobotę weźmie udział w pierwszej konwencji tematycznej, która odbędzie się w Łodzi. Następnie uda się do Wielkopolski, gdzie będzie uczestniczył w konwencji okręgowej w Pile. Z kolei w niedzielę odwiedzi Dolny Śląsk: Wrocław, Wałbrzych oraz Legnicę - poinformowali sztabowcy PiS.

Kolejne konwencje i propozycje

W sobotę Jarosław Kaczyński podczas konwencji programowej PiS w Lublinie zapowiedział, że program PiS będzie szerzej przedstawiany w trakcie konwencji tematycznych, które będą się odbywały w dalszej części kampanii wyborczej. Szef sztabu wyborczego PiS Joachim Brudziński oświadczył w poniedziałek, że pierwsza z takich konwencji ma dotyczyć "szeroko rozumianego wsparcia dla rodzin" i "tematów związanych z kwestiami szeroko rozumianej polityki wobec środowiska ludzi kultury i co za tym idzie mediów".

Podczas sobotniej konwencji w Lublinie liderzy PiS, w tym prezes partii Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki i b. premier Beata Szydło przedstawili zapowiedzi programowe partii przed wyborami parlamentarnymi. Wśród zapowiedzi znalazło się podniesienie pensji minimalnej 1 stycznia 2020 r. do 2600 zł, do końca 2020 r. do 3000 zł, a do końca 2023 r. do 4000 zł.

Czytaj więcej
kowencja pis 663 twitter.jpg
Nowe propozycje PiS: wzrost płacy minimalnej, podwójna "trzynastka", wyższe dopłaty dla rolników

>>> [ZOBACZ TAKŻE] "PiS bardzo wysoko postawiło poprzeczkę". Komentarze publicystów

Druga "trzynastka"

Ponadto PiS zaproponował m.in. drugą trzynastą emeryturę w 2021 r., zrównanie dopłat do hektara dla rolników, zwiększenie do 1200 zł minimalnej emerytury, przeznaczenie po 2 mld zł na fundusz modernizacji szpitali oraz fundusz modernizacji szkoły, podniesienie ryczałtu dla małych i średnich przedsiębiorstw z 250 tys. do 1 mln euro i dalej do 2 mln euro oraz powołanie specjalnego Funduszu 100 obwodnic.

Wybory parlamentarne odbędą się 13 października. Polacy wybiorą na czteroletnią kadencję 460 posłów i 100 senatorów. 

jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Krzysztof Czabański o konwencji PiS: najważniejszy był fundament filozoficzny

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2019 10:00
- Jeśli odwołujemy się do wolności i solidarności, a mamy na myśli godność człowieka, to jest to fundament filozoficzny. Z wystąpienia prezesa PiS można było zrozumieć, że chodzi o to, by człowiek mógł żyć w godności. To oznacza wolność od czegoś i wolność do czegoś. To jest najważniejsze, narzuca myślenie o polityce i jej roli - mówił w Polskim Radiu 24 Krzysztof Czabański, przewodniczący Rady Mediów Narodowych.   
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miłosz Lodowski: całkowita kapitulacja obozu KO. Kompletny bezwład narracyjny

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2019 11:45
- Powstała pewna pustka aksjologiczna po drugiej stronie konfliktu politycznego, którą Jarosław Kaczyński cudownie konsumuje. To pokazuje całkowitą kapitulację ideową obozu KE. Kompletny bezwład narracyjny - mówił Miłosz Lodowski w Polskim Radiu 24. Gośćmi "Studia prasowego" byli także Karol Gac, Jakub Majmurek i Aleksandra Jakubowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Joanna Lichocka: Polska jest tygrysem Europy pod względem gospodarczym

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2019 15:12
- Żadne wskaźniki nie wskazują, aby w ciągu najbliższych kilku lat czekało nas załamanie gospodarcze. Ratingi pokazują, że Polska jest tygrysem Europy pod względem gospodarczym i ten wzrost jest jednym z najwyższych w UE - powiedziała w Polskim Radiu 24 Joanna Lichocka z Prawa i Sprawiedliwości. 
rozwiń zwiń