X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Jarosław Gowin: w następnej kadencji będziemy kładli nacisk na sprawy gospodarcze

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2019 17:27
- O ile ta kończąca się kadencja to był czas realizacji wielkich programów społecznych, to w następnej będziemy kładli nacisk na sprawy gospodarcze - mówi Jarosław Gowin, wicepremier oraz minister nauki i szkolnictwa wyższego, w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl. 
Jarosław Gowin
Jarosław GowinFoto: PR24

Niedługo po zakończeniu Forum Ekonomicznego w Krynicy, odbędzie się konwencja programowa Prawa i Sprawiedliwości. Jakie tematy wybrzmią podczas wspomnianego wydarzenia? 

- W sobotę, w Lublinie przedstawimy program na kolejną kadencję. O ile ta kończąca się to był czas realizacji wielkich programów społecznych, to w następnej będziemy kładli nacisk na sprawy gospodarcze - przyznaje Jarosław Gowin, wicepremier oraz minister nauki i szkolnictwa wyższego. 

2019-09-04_GLIŃSKI_forum_krynica_dadura.jpg
Piotr Gliński o mediach publicznych: najlepsze byłoby stałe finansowanie z budżetu państwa

"Na Zbigniewa Ziobro trzeba patrzeć przez pryzmat całego czterolecia"

Polityk komentuje też w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl aferę w Ministerstwie Sprawiedliwości dotyczącą dyskredytowania sędziów.

- Na dokonania Zbigniewa Ziobro, szefa resortu, trzeba patrzeć nie przez pryzmat jednego epizodu, ale całego czterolecia - twierdzi.

- Czy ta sprawa będzie miała jakikolwiek wpływ na kampanię i wynik wyborów - dopytujemy wicepremiera. 

- Nie sądzę, by miała znaczący wpływ. Może jednak nieco zmobilizować część wahającego się elektoratu opozycyjnego - podsumowuje Jarosław Gowin. 

Klaudia Dadura, PolskieRadio24.pl

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak