X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Policja z Włocławka opublikowała zdjęcie mężczyzny, który dopuścił się dewastacji kapliczek

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2019 10:52
Policja z Włocławka opublikowała wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze zdewastowaniem kapliczek we Włocławku. – W sumie w ciągu dwóch nocy zdewastowano cztery miejsca – poinformował st. sierż. Tomasz Tomaszewski z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku. Wywiad przeprowadził portal tvp.info.
Policjanci upublicznili zdjęcie osoby, która może związek ze sprawą
Policjanci upublicznili zdjęcie osoby, która może związek ze sprawąFoto: KMP we Włocławku

jan paweł II pomnik pap 1200.jpg
Andrzej Michałowski: dewastacja pomnika Jana Pawła II to efekt walki z Kościołem

– Mężczyzna może mieć około 30-40 lat – wyjaśnił rzecznik KMP we Włocławku. Uchwyciła go między innymi kamera przy jednej ze zniszczonych kapliczek. Wszystkie zdewastowane miejsca znajdują się na terenie osiedla Południe. Zniszczeń dokonano pomiędzy 24 sierpnia a 26 sierpnia. 

W kapliczkach powybijano szyby, wyrzucono z wnętrza figurki. Te, które wykonano z gipsu zostały roztrzaskane. Z relacji zawiadamiających wynika, iż pomiędzy 24 a 26 sierpnia na terenie parafii Św. Maksymiliana uszkodzona została jedna kapliczka przy ulicy Kaliskiej, natomiast w parafii Św. Stanisława BM zniszczono 3 miejsca przeznaczone do wykonywania obrzędów religijnych. Do zniszczenia 3 kapliczek przy ulicy Chłodnej, Długiej i Kapitulnej doszło z niedzieli  25 sierpnia na poniedziałek  26. 

Prośba o kontakt

Policjanci upublicznili zdjęcie osoby, która może mieć z tym związek. – Prosimy o kontakt wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę na zdjęciu – podkreślił rzecznik. Na informację czekają funkcjonariusze KMP we Włocławku, przy ul. Okrężnej 25, pod numerem telefonu (54) 414 52 01, (54) 414 52 02 albo pod numerem alarmowym 112.

Informacje można przekazać anonimowo.

tvp.info/wloclawek.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/pb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sondaż CBOS: Polak katolik ale coraz rzadziej praktykujący

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2012 18:19
Zmniejsza się liczba osób regularnie uczęszczających do kościoła
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prawie 100 zawiadomień ws. obrażania uczuć religijnych w pierwszym półroczu 2019 roku

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2019 08:23
W pierwszym półroczu 2019 roku złożono 99 zawiadomień do prokuratury w sprawie obrażania uczuć religijnych - informuje "Gazeta Polska". Z danych wynika, że większość tego typu działań w Polsce dotyczy katolików.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Biskup Polowy Józef Guzdek: ludzkość nie ma przyszłości, jeśli odrzuci Boga i Dekalog

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2019 16:24
- Ludzkość nie ma przyszłości, jeśli odrzuci Boga i zasady Dekalogu - podkreślił biskup polowy Wojska Polskiego Józef Guzdek podczas mszy św. sprawowanej w niedzielę w warszawskiej katedrze polowej w intencji pokoju w 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej.
rozwiń zwiń