X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

L. Miller o współpracy Lecha Wałęsy z SB: są wystarczające materiały

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2019 07:55
– Na współpracę Lecha Wałęsy ze Służbą Bezpieczeństwa są wystarczająco przekonywujące materiały – stwierdził Leszek Miller w wywiadzie dla Onetu. Były premier dodał, że na przyznanie się jest już za późno.
Lech Wałęsa
Lech WałęsaFoto: shutterstock.com

wałęsa 1200 pap.jpg
Lech Wałęsa "zapowiada" wojnę domową. Komentarze publicystów

– Na współpracę Lecha Wałęsy ze Służbą Bezpieczeństwa są wystarczająco przekonywujące materiały. Natomiast niepotrzebnie robi się z tego problem, każdy by to zrozumiał – stwierdził Leszek Miller.

Dziennikarz zapytał, czy Lech Wałęsa powininen się przyznać do współpracy. – Tak, ale już jest na to za późno. Mógł to zrobić od razu, ale widocznie nie chciał. Teraz to będzie żyło w świadomości Polaków, jedni będą mówili tak, drudzy inaczej, a przecież, nawet jeśli wdał się we współpracę, to późniejszą działalnością to zmył – podkreślił b. premier.

Przypomnijmy, że biegli z krakowskiego Instytutu Ekspertyz Sądowych im. Sehna uznali, że "odręczne zobowiązanie o podjęciu współpracy z SB z dnia 21 grudnia 1970 roku zostało w całości nakreślone przez Lecha Wałęsę".

"Jeśli wygra obóz anty-PiS..."

Leszek Miller powiedział również, jak może wyglądać układ sił w przyszłym parlamencie. – Zapewne żadne ugrupowanie nie będzie rządzić samodzielnie, więc jeśli wygra obóz anty-PiS, to będzie on zróżnicowany i złożony z kilku podmiotów. W takim krajobrazie SLD mógłby się znaleźć, ale też nie będzie to łatwe z uwagi na sporo różnic programowych – zaznaczył.

onet.pl/pb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Lech Wałęsa o mniejszościach seksualnych: dlaczego nie mogą mieć partii?

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2019 20:22
- Naszym zadaniem jest inaczej zorganizować społeczeństwa; jesteśmy w stanie zaproponować Gdańskowi, Polsce, Europie rozwiązania, które będą pasowały do dzisiejszych czasów; ja do tego was bardzo namawiam - mówił były prezydent Lech Wałęsa podczas wiecu w 30. rocznicę wyborów 4 czerwca 1989 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sławomir Cenckiewicz pozwał Lecha Wałęsę. Kłamstwa ws. współpracy z SB

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2019 09:54
Historyk Sławomir Cenckiewicz pozwał o ochronę dóbr osobistych Lecha Wałęsę. Byłemu prezydentowi zarzucił publiczne kłamstwa w wypowiedziach wskazujących, że badacz sfałszował dokumenty dotyczące współpracy Wałęsy ze Służbą Bezpieczeństwa. Sprawą zajmie się Sąd Okręgowy w Warszawie. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lech Wałęsa mówi o wojnie domowej. "Jestem przekonany, że do niej dojdzie"

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2019 21:06
- Jeśli chcecie Polskę uratować, to bierzmy się do roboty. Jak najszybciej musimy ich rozliczyć i odstawić. A jeśli nie – pierwszy powiedziałem dawno temu, że to się skończy wojną domową. I jestem przekonany, że tak będzie – mówił w Gdańsku były prezydent Lech Wałęsa.
rozwiń zwiń