X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Dariusz Piontkowski: mam nadzieję, że strajku nie będzie

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2019 07:26
- My wyraźnie mówimy, że zwiększyliśmy wynagrodzenie: najpierw w styczniu o 5 proc., teraz we wrześniu prawie o 10 proc. Będą na pewno podwyżki w przyszłym roku – mam nadzieję, że pozwoli to nauczycielom racjonalnie spojrzeć na swój poziom wynagrodzenia i poczuć, że to wynagrodzenie jednak realnie rośnie – powiedział minister edukacji Dariusz Piontkowski.
Dariusz Piontkowski, minister edukacji
Dariusz Piontkowski, minister edukacjiFoto: PAP/Wojciech Olkuśnik
  • - Mam nadzieję, że informacje dotyczące systemowego wynagradzania nauczycieli będą na tyle dla nich satysfakcjonujące, że strajku nie będzie – powiedział minister edukacji.
  • - My wyraźnie mówimy o tym, że zwiększyliśmy wynagrodzenie - dodał

- Mam nadzieję, że informacje dotyczące systemowego wynagradzania nauczycieli będą na tyle dla nich satysfakcjonujące, że strajku nie będzie – powiedział minister edukacji Dariusz Piontkowski.

piontkowski_1200.jpg
Będą podwyżki dla nauczycieli. Szef MEN: rząd znalazł dodatkowy miliard

W czerwcu Sejm znowelizował Kartę nauczyciela. Dzięki temu nauczyciele mogą liczyć na podwyżki. Ich średnie wynagrodzenie ma się zwiększyć o 9,6 proc. Podwyżka ma zostać wypłacona do 30 września z wyrównaniem od 1 września.

Minister powiedział, że podwyżki dla nauczycieli będą wprowadzone na stałe, a nie tylko od września do grudnia 2019 r. Zapewnił, że rząd znalazł dodatkowy miliard złotych na wzrost wynagrodzeń. - Przed nami jeszcze rozmowy systemowe dotyczące m.in. awansu zawodowego, wynagradzania – dodał.

Minister zapowiedział wznowienie prac zespołu samorządowo-związkowo-rządowego. - Ustaliliśmy wstępnie, że zespół powinien wznowić prace po wyborach parlamentarnych – powiedział.

pkur


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak