X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Bożena Borys-Szopa: program Rodzina 500+ i Dobry start to inwestycje w rodziny

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2019 13:56
- Programy takie jak Rodzina 500+ czy Dobry start, to nie są świadczenia, zapomogi i opłaty, lecz inwestycje w rodziny - powiedziała we wtorek w Zabrzu minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa.
Bożena Borys-Szopa (z lewej) i Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza, podczas otwarcia punktu obsługi klienta Zabrzańskiego Centrum Świadczeń Rodzinnych
Bożena Borys-Szopa (z lewej) i Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza, podczas otwarcia punktu obsługi klienta Zabrzańskiego Centrum Świadczeń RodzinnychFoto: PAP/Andrzej Grygiel

Uczestnicząca w otwarciu punktu obsługi klienta Zabrzańskiego Centrum Świadczeń Rodzinnych minister Bożena Borys-Szopa oceniła, że Zabrze jest miastem, które pięknieje, do czego "niewątpliwie przyczynia się do również tego zupełnie inny status życia polskich rodzin".

rodzina 500+ bożena borys szopa 1200.jpg
Rodzina 500+. Świadczenie otrzymało już ponad ćwierć miliona dzieci

- To widać w całej Polsce, we wszystkich miastach i wsiach, że rodzinom po prostu żyje się lepiej - zdiagnozowała szefowa MRPiPS akcentując, że obecny rząd od początku swojej działalności "postawił na rodzinę".

"To inwestycje w rodziny"

- Uznajemy, że rodzina to podstawowy fundament całej naszej ojczyzny i stąd inwestycje w rodziny. Wielokrotnie podkreślamy, że programy Rodzina 500+ i Dobry start, to nie są świadczenia, zapomogi czy - jak mówi opozycja - opłaty. To są inwestycje w rodziny. Wiedzieliśmy od samego początku, że o tym, gdzie i w jaki sposób przeznaczyć te środki, wiedzą rodzice dzieci. I to się sprawdziło - podkreśliła Bożena Borys-Szopa.

Zabrzańskie Centrum Świadczeń Rodzinnych to jednostka wydzielona z tamtejszego Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, zajmująca się przede wszystkim świadczeniami socjalnymi. Jego nowy punkt obsługi klienta powstał przy zabrzańskiej ul. Wyzwolenia, nieopodal placu Wolności w ścisłym centrum miasta.

bb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Rozszerzony Program "Rodzina 500+". Rodziny otrzymały już 3 miliony złotych

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2019 16:51
Rodziny otrzymały już 3 mln złotych w ramach nowej odsłony programu "Rodzina 500+" - poinformowała minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa. Jak dotad złożono już ponad 1,7 mln wniosków online o przyznanie świadczenia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bożena Borys-Szopa: ponad 2 mln wniosków o 500+ i 1,14 mln o 300+

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2019 10:37
- W niespełna dwa tygodnie rodziny złożyły ponad 2 mln wniosków online o przyznanie środków z programu Rodzina 500+ i ponad 1,14 mln wniosków w programie Dobry start - poinformowała szefowa MRPiPS Bożena Borys-Szopa.
rozwiń zwiń