X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Białystok: Piknik Rodzinny i marsz przeciw propagandzie LGBT

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2019 17:30
Piknik Rodzinny, który jest alternatywą dla Marszu Równości, rozpoczął się po południu na dziedzińcu Pałacu Branickich w Białymstoku. Tuż przed jego rozpoczęciem ulicami Białegostoku przeszedł marsz przeciw ideologii LGTB.
Marsz Równości w Białymstoku
Marsz Równości w BiałymstokuFoto: PAP/Artur Reszko

W Białymstoku osoby przeciwne Marszowi Równości i ideologii LGTB przeszły ulicą Lipową do Bazyliki Mniejszej pw. św. Rocha. Marszałek woj. podlaskiego Artur Kosicki powiedział, że to marsz pokojowy. Uczestniczący w marszu idąc modlili się i śpiewali pieśni religijne.

pixabay lgbt homoseksualizm 1200.jpg
Bp Wojda: Marsz Równości szydzi z wiary i sprzyja dyskryminacji innych

Wspólna modlitwa i rodzinne atrakcje w kontrze do marszu LGBT

Protestujący nieśli przed sobą transparent: "Mama i tata największym skarbem świata" oraz "Rodzina Bogiem silna, jest siłą człowieka i całego narodu". Kiedy dotarli pod Bazylikę Mniejszą odmówili "publiczny różaniec, czyli zadośćuczynienie Bogu i Matce Najświętszej za grzech sodomii".


W tym czasie na dziedzińcu Pałacu Branickich rozpoczął się Piknik Rodzinny, zorganizowany przez Urząd Marszałkowski w Białymstoku. - Ten piknik to dobry czas, żeby spędzić popołudnie w gronie rodzinnym, żeby rodzice z dziećmi dobrze się bawili - powiedział Artur Kosicki.

W ramach pikniku przygotowano m.in. koncerty, zabawy i atrakcje dla dzieci, miasteczko ruchu drogowego, sprzęt wojskowy i policyjny, a patronatem honorowym wydarzenie objęli metropolita białostocki abp Tadeusz Wojda oraz prawosławny ordynariusz diecezji białostocko-gdańskiej abp Jakub.

rodzina dzieci 1200.jpg
Marszałek woj. podlaskiego: chcemy podkreślić rolę tradycyjnej rodziny

"Marsz Równości jest niepotrzebny. Na Podlasu nie ma problemu z tolerancją"

- Cieszę się, że tak wielu mieszkańców tutaj przyszło i cały czas przychodzi. Takich pikników powinno być coraz więcej. Powinniśmy propagować ideę rodziny, która jest zakorzeniona u nas od pokoleń, o której mowa w przepisach Konstytucji - powiedział marszałek woj. podlaskiego.

Dodał, że wyznaje wartości chrześcijańskie. - Nie mam wątpliwości co jest rodziną, co składa się na rodzinę, jak ona powinna wyglądać, ale szanuję wszelkie mniejszości, tylko uważam, że nie ma sensu się z tym obnosić - mówił.

Artur Kosicki dodał, że Marsz Równości jest niepotrzebny. - On budzi niepotrzebne emocje. Jeżeli gdzieś mamy o tym rozmawiać i jeśli chcemy o tym rozmawiać, to powinniśmy to robić w innym miejscu - tłumaczył.

Według marszałka na Podlasiu nie ma problemu z tolerancją. - Są tutaj katolicy, są prawosławni, są Tatarzy. Pokazujemy, że jesteśmy wobec wszystkich tolerancyjni - przekonywał.

kstar

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Bp Wojda: Marsz Równości szydzi z wiary i sprzyja dyskryminacji innych

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2019 09:52
- Marsz środowisk związanych z LGBT sprzyja dyskryminacji innych, szydzi z wiary i deprawuje najmłodszych - pisze w odezwie czytanej w niedzielę w kościołach Archidiecezji Białostockiej metropolita białostocki abp Tadeusz Wojda w związku z planowanym na sobotę 20 lipca Marszem Równości w Białymstoku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Raport ONZ. Krytykuje rodzinę, chwali m.in. związki jednopłciowe i poligamię

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2019 21:04
Miejscem prawdziwie niebezpiecznym dla kobiet i dziewcząt okazuje się rodzina - twierdzą autorki raportu Jednostki Narodów Zjednoczonych ds. Równości Płci i Upodmiotowienia Kobiet. Rodzinę wielokrotnie określa się w raporcie mianem "ambiwalentnej przestrzeni", zaś pozytywnie ocenia się poligamię i związki jednopłciowe.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marszałek woj. podlaskiego: chcemy podkreślić rolę tradycyjnej rodziny

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2019 14:13
W sobotę (20.07) od 14 do 20 na dziedzińcu Pałacu Branickich w Białymstoku marszałek województwa zaprasza na Piknik rodzinny. - Chcemy promować pozytywne relacje rodziców z dziećmi - wyjaśnia ideę imprezy Artur Kosicki.
rozwiń zwiń