X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Włodzimierz Czarzasty: będę walczył o najlepszy projekt po stronie lewicy, aby wygrać z PiS

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2019 22:24
- Nie będę samcem alfa, który walczy o przywództwo; będę walczył o projekt, żeby wygrać z PiS-em. Żeby był jak najlepszy projekt po stronie lewicowej, mam nadzieję, że się będzie nazywał Lewica -mówi lider SLD Włodzimierz Czarzasty o spotkaniu z liderami Wiosny i Lewicy Razem ws. startu w wyborach.
Włodzimierz Czarzasty
Włodzimierz CzarzastyFoto: PAP/Piotr Nowak

W czwartek po godz. 20.40 w Warszawie rozpoczęło się spotkanie liderów SLD Włodzimierza Czarzastego, Wiosny - Roberta Biedronia i Lewicy Razem Adriana Zandberga, którzy będą rozmawiać o wspólnej koalicji w wyborach do Sejmu i Senatu.

"Będę wierny, będę lojalny"

Wcześniej Czarzasty był gościem w Polsat News. - Będę wierny, będę lojalny, będę miał swoje poglądy, będę miał swoje zasady. I nikt mi tego nie zabierze. I jak mi ktoś mówi, że SLD to partia, która broni swoich poglądów bo broni państwa świeckiego, praw kobiet to ja jestem dumny. Bo jeszcze kilka lat temu mówiono o SLD, że jest to partia bez poglądów, że jest to partia władzy - przekonywał szef Sojuszu.

Polityk zapytany czy rejestrowane listy lewicy będą partyjne z 5 proc. progiem wyborczym czy koalicyjne z 8 proc., odpowiedział, że zostanie to ustalone. - Wszystkie rzeczy od dziś, które będzie SLD robił, będzie ustalał ze swoimi partnerami. Będzie ustalał z Wiosną, z partią Razem i z innymi partiami, z którymi będziemy współpracowali - zapowiedział.

"Mamy gotowe listy, mamy środki finansowe"

Dopytywany podkreślił, że Sojusz Lewicy Demokratycznej będzie współpracował ze wszystkimi partiami, które będą miały na to ochotę i program lewicowy. - Myślę o partii Wolność i Równość, Socjaldemokracji Polskiej, myślę o PPS, o Unii Pracy, myślę o Inicjatywie Feministycznej. Ja w ogóle myślę. I chcę tych ludzi zaprosić. Dajcie mi chwilę czasu. Dajcie chwilę Biedroniowi, dajcie chwilę Zandbergowi - dodał.

Czarzasty na uwagę, że zostały tylko trzy miesiące do wyborów powiedział: "Przygotowaliśmy się spokojnie. Mamy gotowe listy, mamy środki finansowe i jesteśmy absolutnie gotowi".

Odnosząc się do założenie, że SLD będzie musiał podzielić się listami wyborczymi odpowiedział, że nikt nie będzie się niczym dzielił. "Tylko musimy to razem wspólnie ustalić. I nie mamy trzech samców alfa, bo ja nie będę samcem, który walczy o przywództwo. Ja będę walczył o projekt. O to żeby wygrać z PiSem. O to żeby był jak najlepszy projekt po stronie lewicowej. Mam nadzieję, że się będzie nazywał Lewica" - oświadczył. 

ddcz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Włodzimierz Czarzasty: szeroka koalicja najlepszym rozwiązaniem

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2019 10:58
– Moim zdaniem szeroka koalicja jest najlepszym rozwiązaniem dla kraju. Ale decyzję ws. formuły pójścia do wyborów parlamentarnych SLD podejmie w drodze referendum 29 czerwca – przyznał w "Salonie politycznym Trójki" Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzysztof Gawkowski: budowanie wspólnoty lewicy powinno być świadectwem dojrzałości

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2019 08:59
-  Chcemy być tę partią polityczną, która zrobi pierwszy krok i spróbuje doprowadzić do wspólnego startu w wyborach parlamentarnych różnych partii i środowisk lewicowych – mówił w Polskim Radiu 24 Krzysztof Gawkowski z partii Wiosna.
rozwiń zwiń