X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Ryszard Terlecki: w tym tygodniu zaczynamy formułować program - będzie gotowy na początek kampanii

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2019 07:15
- Kiedy zostanie ogłoszony oficjalnie termin wyborów, wówczas powołamy komitet wyborczy, wtedy natychmiast zorganizujemy konwencję wyborczą - powiedział szef klubu PiS, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki.
Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki w drugim dniu konwencji programowej PiS i Zjednoczonej Prawicy Myśląc Polska 2019, która odbyła się w Katowicach
Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki w drugim dniu konwencji programowej PiS i Zjednoczonej Prawicy "Myśląc Polska 2019", która odbyła się w KatowicachFoto: PAP/Andrzej Grygiel

Wicemarszałek Sejmu, szef klubu PiS podkreślił, że konwencja w Katowicach zgromadziła dwukrotnie więcej uczestników niż analogiczna konwencja cztery lata temu. Ponadto - jak dodał - prawie 500 osób wzięło udział w dyskusjach ekspertów.

Wszystkie najważniejsze dziedziny życia publicznego i gospodarczego zostały omówione, pojawiło się wiele pomysłów, projektów na przyszłość, także spoza naszego środowiska, byli to również zewnętrzni eksperci i osoby, które przyjeżdżały z różnych stron Polski, przywoziły rozmaite pomysły - powiedział Ryszard Terlecki.

Szef klubu PiS ocenił, że niektóre pomysły - które pojawiły się w trakcie konwencji - są trudne w realizacji, jednak - jak zapewnił - wszystkie zostaną przeanalizowane.

konwencja-suma-pap-1200.jpg
Zakończyła się konwencja "Myśląc Polska". Trzy dni dyskusji o wizji Polski według PiS

- Zbieramy te wszystkie pomysły i będziemy je wykorzystywać przy pisaniu programu. Będziemy formułować z tego program i pisać go już w tym tygodniu, więc sam program będzie pewnie gotowy na początek kampanii - zapowiedział Terlecki.

Konwencja PIS w Katowicach

Trzydniowa konwencja PiS i Zjednoczonej Prawicy "Myśląc Polska" w Katowicach zakończyła się w niedzielę.

Jej efektem - jak zapowiadali politycy PiS - ma być przygotowanie założeń programowych przed wyborami parlamentarnymi. W trakcie konwencji odbyło się kilkanaście sesji plenarnych z udziałem szefów poszczególnych resortów oraz kilkadziesiąt paneli eksperckich.

Głos zabierali prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki oraz szefowie partii koalicyjnych: Solidarnej Polski - Zbigniew Ziobro i Porozumienia - Jarosław Gowin.

PAP/in./

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prof. Piotr Gliński: nasz program przyniósł Polsce dobre owoce

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2019 20:00
-  Wiarygodność i praca dla ludzi to dwa pierwsze i podstawowe wymiary naszych dokonań, naszej polityki dla Polski - powiedział Piotr Gliński, wicepremier i minister kultury i dziedzictwa narodowego, otwierając konwencję programową PiS w Katowicach. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Gróbarczyk: za tydzień rozstrzygniemy przetarg na przekop Mierzei Wiślanej

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2019 19:51
- Już za tydzień rozstrzygniemy przetarg – niezwykle ważnej dla nas inwestycji – czyli budowy kanału przez Mierzeję Wiślaną. Za tydzień wybierzemy już wykonawcę na realizację tej inwestycji” – powiedział minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk podczas Konwencji Programowej PiS i Zjednoczonej Prawicy w Katowicach. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Cywiński o konwencji PiS w Katowicach: chodzi o to, by nie uśpić czujności. Potrzebna jest dalsza mobilizacja elektoratu

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2019 19:04
- Po przebiegu Konwencji PiS w Katowicach widzimy, że partia rządząca stawia na kontynuację dotychczasowych działań i uzupełnianie programów - powiedział w Polskim Radiu 24 Piotr Cywiński, publicysta tygodnika "Sieci". Do tematu odnieśli się również: Marcin Makowski (Do Rzeczy) i Mateusz Wyrwich (Niedziela).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mateusz Morawiecki: konwencja pomoże w bardzo krótkim czasie wypracować program

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2019 16:33
- W bardzo krótkim czasie spodziewam się zakończenia prac programowych; przedstawiona na konwencji PiS wizja będzie przekształcona w konkretny program działania na kolejne lata dla Polski - powiedział premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu był pytany w TVP Info, kiedy poznamy wyborczy program PiS.
rozwiń zwiń