X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Prognoza pogody: będzie pochmurno, przelotne opady deszczu

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2019 09:50
Jak informuje IMGW Europa południowa jest pod wpływem płytkich wyżów, pozostałe obszary kontynentu są w strefie oddziaływania układów niskiego ciśnienia. Z zachodu na wschód Polski przemieszcza się ciepły front atmosferyczny, związany z niżem, którego ośrodek znad Danii przemieści się w rejon Szwecji. Napływa powietrze polarne morskie, przejściowo cieplejsze.
W weekend będzie dominowało zachmurzenie pogody
W weekend będzie dominowało zachmurzenie pogodyFoto: shutterstock/Autorstwa STILLFX

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 994 hPa i powoli będzie spadało.

W sobotę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, na zachodzie miejscami rozpogodzenia. Miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 16 st. na wybrzeżu, około 21 st. w centrum, do 27 st. na południowym zachodzie. Wiatr umiarkowany, na północy i zachodzie okresami dość silny i porywisty, zachodni i południowo-zachodni. W górach porywy wiatru do 60 km/h.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 11 st. do 15 st; chłodniej lokalnie na Pomorzu od 9 st. do 10 st. Wiatr słaby i umiarkowany, na zachodzie i północy porywisty, zachodni i południowo-zachodni. Na wybrzeżu i w górach porywy wiatru do 70 km/h. 

W niedzielę zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami przelotne opady deszczu, na południowym wschodzie lokalnie burze. Temperatura maksymalna od 16 st. na wybrzeżu i Pomorzu, około 20 st. w centrum, do 25 st. na południowym wschodzie. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, zachodni i północno-zachodni. Na wybrzeżu, w górach oraz w czasie burz porywy wiatru do 65 km/h.

W sobotę w Warszawie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 21 st. Wiatr umiarkowany, zachodni. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna 13 st. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. W niedzielę w stolicy zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 19 st. Wiatr umiarkowany, zachodni. 

dn

Zobacz więcej na temat: POLSKA IMGW pogoda prognoza
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prognoza pogody: będzie ciepło, miejscami burze z gradem

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2019 06:21
Jak informuje IMGW Skandynawia i wschodnia Europa są w zasięgu niżu z ośrodkiem w rejonie Zatoki Botnickiej wraz z układem frontów atmosferycznych. Nad pozostałym obszarem kontynentu dominuje wyż z centrum nad Danią. Przeważająca część Polski jest w zasięgu wspomnianego wyżu. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prognoza pogody na niedzielę: będzie ciepło, nawet do 27 stopni na plusie

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2019 06:43
Jak informuje IMGW, północno-wschodnia Skandynawia, Półwysep Iberyjski, częściowo Europa Zachodnia i Centralna są pod wpływem niżów, pozostały obszar kontynentu znajduje się w zasięgu wyżu z centrum nad Danią. Pogodę w Polsce kształtuje wspomniany wyż, jedynie na południowym wschodzie kraju zaznacza się strefa pofalowanego frontu atmosferycznego. Napływa powietrze polarne morskie.
rozwiń zwiń