X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Iwona Michałek oficjalnie zostanie nowym wiceministrem edukacji

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2019 20:23
We wtorek zostanie przedstawiony nowy wiceminister edukacji, który będzie jednocześnie pełnomocnikiem rządu do spraw wychowawczej funkcji szkoły i placówki. Funkcję tę będzie sprawowała Iwona Michałek. 
Audio
  • Rzecznik Ministerstwa Edukacji Anna Ostrowska o zadaniach nowej wiceminister (IAR)
Iwona Michałek
Iwona MichałekFoto: PAP/Tytus Żmijewski

Rzecznik Ministerstwa Edukacji Narodowej Anna Ostrowska wyjaśnia, że zadaniem nowego pełnomocnika będzie analizowanie obowiązujących przepisów prawa i istniejących rozwiązań, w tym analiza propozycji zgłaszanych podczas edukacyjnego okrągłego stołu.

>>> [CZYTAJ WIĘCEJ] Iwona Michałek pełnomocniczką rządu ds. wspierania wychowawczej funkcji szkoły i placówki

Iwona Michałek będzie odpowiadać za projekty nowych rozwiązań

- Chcemy również, aby do zadań takiej osoby należało przygotowywanie projektów nowych rozwiązań prawnych i inicjatyw w zakresie wychowawczej funkcji szkoły - mówi Anna Ostrowska.

Stanowiska pełnomocnika rządu do spraw wspierania wychowawczej funkcji szkoły i placówki zostało ustanowione w ubiegłym tygodniu na mocy rozporządzenia rady ministrów. Oficjalne przedstawienie pełnomocnika odbędzie się we wtorek w Ministerstwie Edukacji Narodowej o godzinie 8.45.

Iwona Michałek jest członkiem partii Porozumienie Jarosława Gowina. 

mbl

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

MEN: projekt nowelizacji Karty nauczyciela to wynik oczekiwań społecznych

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2019 16:00
- Projekt nowelizacji Karty nauczyciela powstał w wyniku oczekiwań społecznych - powiedziała w środę w Senacie wiceminister edukacji Marzena Machałek. W izbie wyższej debatowano nad nowelizacją wprowadzającą od 1 września podwyżkę dla nauczycieli.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zmiany w oświacie. Minister edukacji Dariusz Piontkowski rozmawia z przedstawicielami ZNP

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2019 10:00
 - Jesteśmy otwarci na rozmowy bez względu na to jak do tej pory wyglądała sytuacja. Chcemy rozmawiać z każdym - powiedział minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski przed spotkaniem z przedstawicielami Związku Nauczycielstwa Polskiego. W Warszawie zaplanowano na piątek spotkanie ministra najpierw z przedstawicielami ZNP, a następnie z reprezentantami Forum Związków Zawodowych.
rozwiń zwiń