X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Rusza czwarta tura obrad edukacyjnego okrągłego stołu

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2019 06:44
W poniedziałek o godz. 11.00 w Krajowej Szkole Administracji Publicznej w Warszawie rozpoczną się kolejne obrady oświatowego okrągłego stołu. To czwarta tura spotkań, których celem jest wypracowanie założeń do zmian w systemie edukacji.
Audio
  • Kolejna tura obrad "okrągłego stołu" edukacyjnego. Relacja Martyny Szymczakowskiej (IAR)
Spotkanie przy edukacyjnym okrągłym stole
Spotkanie przy edukacyjnym okrągłym stoleFoto: PAP/Tomasz Gzell

19611060 piontkowski 1200.jpg
Minister edukacji: zapraszam na oświatowy okrągły stół, będę proponował spotkania ze związkami

Poprzednie okrągłe stoły odbyły się 26 i 30 kwietnia oraz 10 maja. Dzisiejsze (17 czerwca) obrady rozpocznie wystąpienie premiera Mateusza Morawieckiego. Spotkanie będzie miało charakter roboczy, a dyskusje będą się toczyć na tematy: nauczyciel, uczeń i rodzic w systemie edukacji oraz jakość edukacji i nowoczesna szkoła.

W debacie wezmą udział nauczyciele, uczniowie, rodzice, samorządowcy, przedstawiciele organizacji pozarządowych, środowiska akademickiego i instytucji związanych z oświatą, parlamentarzyści, a także eksperci z Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Na zakończenie obrad planowane jest wystąpienie nowego ministra edukacji Dariusza Piontkowskiego. Okrągły stół to realizacja zapowiedzi premiera Mateusza Morawieckiego, który zadeklarował podjęcie ogólnonarodowej debaty o przyszłości edukacji. 

dn

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Okrągły stół ws. oświaty. W rozmowach będzie uczestniczyć Mateusz Morawiecki

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2019 06:20
Premier Mateusz Morawiecki weźmie udział w sesji plenarnej okrągłego stołu edukacyjnego. Trzecia tura rozmów o przyszłości systemu oświaty odbędzie się na Uniwersytecie Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premier: podczas prac w podstolikach pojawiają się bardzo ciekawe pomysły

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2019 13:23
Premier Mateusz Morawiecki, otwierając trzecią sesję edukacyjnego okrągłego stołu, poinformował, że podczas dotychczasowych obrad zgłoszono wiele interesujących propozycji. - Widzę z prac sprawozdawczych, że pojawiają się bardzo ciekawe pomysły - mówił.
rozwiń zwiń