X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Wiemy, która uczelnia wyższa jest najlepsza w Polsce. Nowy ranking

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2019 16:40
Uniwersytet Warszawski najlepszą uczelnią publiczną w rankingu szkół wyższych Perspektywy 2019. Na drugim miejscu uplasował się Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, a na trzecim Politechnika Warszawska.
Audio
  • Uniwersytet Warszawski najlepszą uczelnią. Relacja Katarzyny Ingram (IAR)
Brama Uniwersytetu Warszawskiego
Brama Uniwersytetu WarszawskiegoFoto: Shutterstock.com

Waldemar Siwiński prezes Fundacji Edukacyjnej Perspektywy mówi, że odległość między dwoma pierwszymi uczelniami jest mała. - Należy się cieszyć, że już mamy dwie uczelnie klasy światowej, a konkurs na uczelnie badawcze, który ogłosiło ministerstwo, zapewne spowoduje, że tych uczelni klasy międzynarodowej, światowej, badawczych z prawdziwego zdarzenia będzie więcej - dodaje.

Prof. Katarzyna Chałasińska-Macukow rektor Uniwersytetu Warszawskiego w latach 2005-2012 wyjaśnia, że za sukcesem stoi między innymi praca wielu pokoleń. - To jest wiele lat pracy i w zasadzie cała historia - mówi profesor.

Ranking uwzględnia siedem kryteriów: prestiż, absolwenci na rynku pracy, potencjał naukowy, efektywność naukowa, innowacyjność i umiędzynarodowienie.

Najlepsza uczelnią niepubliczną została Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Zestawienie opublikowano po raz 20.

mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak