X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

S. Kaleta: raport komisji reprywatyzacyjnej do końca września

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2019 15:33
Komisja zajmująca się reprywatyzacjami nieruchomości warszawskich do końca września opracuje raport z działalności. Poinformował o tym przewodniczący komisji Sebastian Kaleta. Zapowiedział, że powstanie szczegółowy raport, który trafi na biurko marszałka Sejmu i który może zostać przedstawiony na forum parlamentu.
Nowy przewodniczący komisji Sebastian Kaleta i członek komisji Jan Mosiński
Nowy przewodniczący komisji Sebastian Kaleta i członek komisji Jan MosińskiFoto: PAP/Tomasz Gzell

Przewodniczący komisji podkreślił, że dokument pokaże szczegółowo, jak wyglądało wyłudzanie kamienic oraz losy ich mieszkańców. Sebastian Kaleta zapowiedział też kolejne decyzje reprywatyzacyjne dotyczące nieruchomości oraz odszkodowań dla mieszkańców pokrzywdzonych reprywatyzacją.

Sebastian Kaleta zastąpił na stanowisku przewodniczącego komisji Patryka Jakiego, który został wybrany do Parlamentu Europejskiego. Dziś członkowie komisji poinformowali, że zarekomendują, żeby w miejsce Sebastiana Kalety nowym wiceprzewodniczącym został Paweł Lisiecki. Komisja czeka też na uzupełnienie jej składu przez Sejm.

paw/


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pierwsze rozprawy ws. odszkodowań dla lokatorów. Komisja weryfikacyjna podała datę

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2019 13:53
23 maja komisja weryfikacyjna przeprowadzi pierwsze publiczne rozprawy w sześciu sprawach o wypłatę odszkodowań i zadośćuczynień dla lokatorów trzech zreprywatyzowanych nieruchomości. Oprócz osób poszkodowanych w procesie reprywatyzacji do udziału w rozprawach komisja wzywa prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego i jego zastępcę Pawła Rabieja.
rozwiń zwiń