X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Ponad 3 mln zł wyłudzone z PARP. Trzech zatrzymanych przez CBA

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2019 10:17
Agenci CBA z Krakowa zatrzymali trzy osoby podejrzewane o oszustwa na szkodę Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. W latach 2008-2016 miały wyłudzić ponad 3 mln zł. 
Funkcjonariusze CBA
Funkcjonariusze CBAFoto: CBA, materiały dla mediów

Funkcjonariusze krakowskiej delegatury CBA zatrzymali trzech przedsiębiorców z Krakowa. Postępowanie dotyczy podejrzenia wyłudzenia w latach 2008-2016 ponad 3 mln zł ze środków unijnych pochodzących z programu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości pn. "Innowacyjna gospodarka na lata 2007-2013". Dofinansowanie dotyczyło trzech projektów: 
1. Utworzenie Centrum Badawczo-Rozwojowego Przemysłu Motoryzacyjnego. 
2. Utworzenie Centrum Badawczo-Rozwojowego Innowacyjnych Technologii Elektrotermicznych. 
3. Nowy wzór użytkowy samoczyszczących się kuwet. 

Zebrany w trakcie prowadzonego śledztwa materiał dowodowy wskazuje, że beneficjenci programu wprowadzili PARP w błąd co do wysokości kosztów poniesionych przy realizacji poszczególnych etapów projektów, tożsamości podmiotów faktycznie wykonujących określone świadczenia, zakupu towarów i usług oraz posłużyli się poświadczającymi nieprawdę i nierzetelnymi dokumentami. 

Zatrzymane przez CBA osoby zostaną doprowadzone do Prokuratury Okręgowej w Krakowie, gdzie zostaną im przedstawione zarzuty. 

dcz

Zobacz więcej na temat: POLSKA CBA PARP
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

CBA: krakowska firma informatyczna miała wyłudzić 4 mln złotych z PARP

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2018 17:20
Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało cztery osoby podejrzewane o oszustwa na szkodę Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Mieli oni w latach 2013-15 wyłudzić blisko 4 mln zł na projekty z PARP. 
rozwiń zwiń