X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Senator PSL: LGBT traktuje instrumentalnie osoby niepełnosprawne

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2019 11:58
- Organizatorzy marszów LGBT często mówią: "Idziemy w obronie wszelkich mniejszości, także osób z niepełnosprawnościami". Ale to nieprawda. To jest próba instrumentalizacji takich osób, żeby lewarować sobie na nich poparcie - powiedział Jan Filip Libicki, senator PSL.
Jan Filip Libicki
Jan Filip LibickiFoto: PAP/Marcin Obara

- Dla środowiska, którego jestem reprezentantem, to istotna kwestia. Bardzo często spotykałem się z takim pytaniem: "Dlaczego ty, będąc osobą z niepełnosprawnością, nie idziesz w takim marszu?". I zawsze odpowiadałem, że to jest próba instrumentalizacji osób z niepełnosprawnościami - mówił Libicki podczas programu "Woronicza 17".

Polityk dodał, że "osoby z niepełnosprawnościami cieszą się w Polsce dużą życzliwością, chęcią wsparcia itd., a postulaty środowisk LGBT nie cieszą się takim wsparciem i taką życzliwością".

- W związku z tym jest próba złączenia osób z niepełnosprawnościami z tymi postulatami, żeby się na nich lewarować i budować sobie większe poparcie. Ja jako osoba z niepełnosprawnościami chcę powiedzieć, że uważam to za głębokie nadużycie. I chcę, żeby to tu wybrzmiało - podkreślił niepełnosprawny parlamentarzysta.

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jan Filip Libicki (PSL): jestem za decentralizacją

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2019 08:10
– Podobają mi się te tezy, oczywiście niektóre są bardzo ogólne i trzeba by było je uszczegółowić – powiedział Jan Filip Libicki, senator Polskiego Stronnictwa Ludowego. Skomentował w ten sposób 21 propozycji, które miałyby zmierzać w kierunku decentralizacji Polski.
rozwiń zwiń