X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Marsz dla Życia i Rodziny. "Nie pozwól na demoralizującą seksedukację w szkołach"

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2019 11:11
W 130 miastach Polski, w tym w Warszawie, odbędzie się w niedzielę XIV Marsz dla Życia i Rodziny. Towarzyszy mu hasło: "Nie pozwól na demoralizującą seksedukację w warszawskich szkołach". 
Audio
  • Dziś Marsz dla Życia i Rodziny. Relacja Małgorzaty Jędrzejczyk (IAR)
  • Kazimierz Przeszowski, wiceprezes Centrum Życia i Rodziny, o marszu (PR24)
Marsz dla życia 2018
Marsz dla życia 2018Foto: PAP/Marcin Bielecki

Kazimierz Przeszowski z Centrum Życia i Rodziny, organizator wydarzenia, zwraca uwagę, że tak zwana seksedukacja wprowadzana do warszawskich szkół zagraża rozwojowi dzieci i budzi wiele zastrzeżeń.

- Edukacja seksualna niszczy rodzinę. Jeżeli my, Polacy, nie godzimy się na to, aby było to wprowadzone - musimy protestować. Szczególnie teraz, gdy od września w warszawskich szkołach, 200 tysięcy dzieci będzie poddanych niezwykle szkodliwym zabiegom - powiedział Kazimierz Przeszowski.

Do marszu dołączają rodzice, osoby życia publicznego, które chcą chronić swoje dzieci przed demoralizacją. Aktor Radosław Pazura zwraca uwagę, że od wychowania dzieci zależy ocalenie rodziny, opierającej się na miłości mężczyzny i kobiety.

Zbiórka pieniędzy dla podopiecznych Domu Samotnej Matki

W marszu wezmą udział eksperci w dziedzinie wychowania z krajów Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych, gdzie już dzisiaj dzieci poddawane są edukacji seksualnej w szkołach. Opowiedzą uczestnikom Marszu o tym, co czeka polskie rodziny, jeśli władzom Warszawy uda się przeforsować wprowadzenie edukacji seksualnej do szkół. 

Zostanie także przeprowadzona zbiórka pieniędzy dla podopiecznych Domu Samotnej Matki imienia Teresy Strzembosz w Chyliczkach. Zebrane środki zostaną przekazane na stworzenie i wyposażenie sali rehabilitacyjno - rekreacyjnej dla dzieci i matek - podopiecznych tej placówki. Z myślą o najmłodszych uczestnikach marszu wystąpi szkocka orkiestra w regionalnych strojach, a także postaci z bajek. 

Marsz dla Życia i Rodziny w Warszawie

Warszawski XIV Marsz dla Życia i Rodziny wyruszył koło godz. 12 sprzed Pomnika Kopernika. Przejdzie Krakowskim Przedmieściem pod Ratusz m.st. Warszawy na pl. Bankowym. Jego organizatorem jest Centrum Życia i Rodziny.

Marsz poprzedziła msza św. odprawiona w warszawskiej bazylice Świętego Krzyża.

Uczestnicy marszu niosą m.in. takie hasła jak "Stop demoralizacji przez seksualizację", "Ratujmy nasze dzieci" oraz "Mąż i żona - rodzina zjednoczona".

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Edukacja seksualna dzieci i młodzieży. Międzynarodowa konferencja nt. zagrożeń

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2019 15:52
"Edukacja seksualna dzieci i młodzieży. Przegląd zagrożeń" - to temat międzynarodowej konferencji naukowej odbywającej się na PGE Narodowym w Warszawie. Konferencja jest odpowiedzią na wprowadzanie do warszawskich szkół edukacji seksualnej według standardów WHO. 
rozwiń zwiń