X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Otwarcie Festiwalu "Dwa Teatry 2019" w Sopocie. Andrzej Rogoyski: to święto radiowego i telewizyjnego teatru

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2019 22:31
Wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego Jarosław Sellin otworzył w Sopocie 19. Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry". W wydarzeniu wziął udział również Prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski. - Festiwal jest wielkim świętem radiowego i telewizyjnego teatru - powiedział Rogoyski.
Audio
  • Andrzej Rogoysk o Festiwalu „Dwa Teatry 2019 (IAR)
  • Jarosław Sellin otworzył w Sopocie 19. Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry" (IAR)
Prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski
Prezes Polskiego Radia Andrzej RogoyskiFoto: Łukasz Kowalski/ Polskie Radio

Na festiwalu prezentowane są najlepsze słuchowiska i spektakle telewizyjne minionego roku. W tym roku o Grand Prix i liczne nagrody rywalizują 34 słuchowiska i 28 spektakli telewizyjnych. 

W rozmowie z Polskim Radiem Andrzej Rogoyski podkreśla, że Festiwal jest wielkim świętem radiowego i telewizyjnego teatru. - Jesteśmy dumni z tego teatru, który uruchamia to, co jest w nas najważniejsze, czyli wyobraźnię - mówił Prezes Polskiego Radia.

Jarosław Sellin ocenił natomiast, że Festiwal to unikatowe w skali światowej przedsięwzięcie, promujące radiową i telewizyjną twórczość teatralną. 

Wielką Nagrodą Festiwalu za wybitne kreacje w Teatrze Telewizji i Teatrze Polskiego Radia zostaną uhonorowani Halina Łabonarska i Jan Englert. Gala Festiwalu połączona z wręczeniem Wielkiej Nagrody odbędzie się w poniedziałek 27 maja o 19.00. 

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak