X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Zmarł przewodniczący OPZZ Jan Guz

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2019 22:29
W piątek w Warszawie zmarł przewodniczący Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych Jan Guz. Miał 62 lata. Na czele OPZZ stał od 2004 roku.
Jan Guz
Jan GuzFoto: PAP/Andrzej Grygiel

O jego śmierci poinformował za pośrednictwem Twittera Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego, Sławomir Broniarz. "Słowa otuchy i wsparcia dla rodziny i bliskich" - napisał Sławomir Broniarz.

"Z wielkim smutkiem przyjąłem wiadomość o odejściu Jana Guza, przewodniczącego OPZZ i członka Rady Dialogu Społecznego" – napisał w piątek na Twitterze prezydent Andrzej Duda. Łączę się w żalu z rodziną i bliskimi – dodał.

Prezydent we wpisie podkreślił, że przewodniczący OPZZ był przede wszystkim człowiekiem głęboko zaangażowanym w obronę praw pracowniczych i działanie na rzecz ludzi pracy.

Kondolencje rodzinie Jana Guza, bliskim oraz członkom OPZZ złożył w piątek wieczorem również premier Mateusz Morawiecki.

"Przewodniczący OPZZ Jan Guz zawsze z zaangażowaniem reprezentował pracowników zrzeszonych w związku, będąc niejednokrotnie twardym partnerem do rozmów. Rodzinie, bliskim oraz członkom OPZZ składam wyrazy najgłębszego współczucia" – napisał na Twitterze szef rządu.


Jan Guz jako przewodniczący OPZZ pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Trójstronnej Komisji do spraw Społeczno-Gospodarczych. W 2015 r. z ramienia OPZZ został członkiem nowo powstałej Rady Dialogu Społecznego.


Zobacz więcej na temat: POLSKA Jan Guz OPZZ